DOD LS460W - najlepsza jakość obrazu

DOD LS460W ma charakterystyczny podłużny kształt i obiektyw umieszczony po środku obudowy.

Uchwyt mocujący kamerę do przedniej szyby pozwala na szerokie dopasowanie jej położenia a duża przyssawka dobrze trzyma kamerę nawet na wyboistych drogach.

Kamera ma jasny obiektyw i bardzo dobrej jakości przetwornik Sony Exmor IMX322. Nagrywane materiały wideo są bardzo szczegółowe a kąt widzenia kamery obejmuje dużą przestrzeń przed samochodem (140 stopni). DOD LS460W doskonale spisuje się również w trudnych warunkach oświetleniowych. Bez problemów radzi sobie ze światłem padającym na obiektyw (technologia WDR) jak i rejestrowaniem obrazu w nocy. To w tej chwili najlepsza kamera dla osób często podróżujących nocą. Dodatkową zaletą jest wbudowany odbiornik GPS, kto®y rejestruje prędkość samochodu.

Kamera ma też tryb pracy parkingowej, który polega na zapisywaniu pojedynczych klatek obrazu w określonych interwałach czasowych w pliku wideo. Taki sposób pracy sprawdza się lepiej niż tryb nagrywania z funkcją detekcji ruchu, które może być niepotrzebnie uruchamiany przez np. przejeżdżające obok samochody czy przechodzących ludzi.