DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S

DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S to prosty w obsłudze automatyczny ekspres do kawy z wbudowaną dyszą spieniającą.

Ciekawy stylistycznie ekspres do kawy DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S z błyszczącą obudową oferuje przejrzysty panel z możliwością obsługi za pomocą jednego przycisku.

DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S

ECAM 22.110.SB Magnifica S został wyposażony w stalowy młynek z możliwością dostosowania sposobu mielenia do własnych preferencji. Za odpowiednią temperaturę przygotowywanego napoju dba system thermoblock. Co ważne DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S wyposażono w kratkę ociekową przystosowaną do mycia w zmywarce. Ekspres posiada również wyjmowany blok zaparzający przystosowany do mycia w bieżącej wodzie. Rozwiązanie to ułatwia konserwacje i przedłuża żywotność.

Zobacz również:

  • Jaki ekspres automatyczny wybrać? Na te ekspresy nie wydasz fortuny, a kawę zrobią ci wyśmienitą

DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S posiada pompę o ciśnieniu maksymalnym 15 barów. Za przygotowanie kaw mlecznych odpowiada dysza spieniająca. Pojemnik na ziarna oferuje pojemność 250 gram. Ekspres DeLonghi ECAM 22.110.SB Magnifica S charakteryzuje się obecnością dużego pojemnika na odpady, który trzeba opróżniać po wykonaniu 14 kaw lub co 72 godziny.

Ekspres posiada możliwość przygotowywania dwóch kaw espresso jednocześnie oraz dozownik kawy zmielonej bezpośrednio do bloku zaparzającego.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: