DeLonghi ECAM 350.55.B Dinamica

Kompaktowy ekspres automatyczny z 13 stopniową regulacją młynka oraz rozbudowanym systemem cappuccino.

DeLonghi ECAM 350.55.B Dinamica to idealna propozycja dla fanów włoskiej kawy. ECAM 350.55B pozwala za pomocą zaledwie jednego dotknięcia wykonać klasyczne włoskie kawy takie, jak espresso, coffee long, doppio, ristretto oraz espresso lungo. Nie zabrakło także szerokiego wachlarza kaw mlecznych od klasycznego cappuccino po kremowe caffe latte.

DeLonghi ECAM 350.55.B Dinamica

Ekspres włoskiego producenta wyróżnia się obecnością zaawansowanego młynka żarnowego z aż 13 stopniową regulacją stopnia zmielenia. Element ten pozwala dopasować smak kawy do własnych preferencji.

Zobacz również:

  • Jaki ekspres automatyczny wybrać? Na te ekspresy nie wydasz fortuny, a kawę zrobią ci wyśmienitą

DeLonghi ECAM 350.55.B Dinamica oferuje również dostęp do autorskiej technologii Moja Kawa, która pozwala na dokładną personalizację wybranych trybów kawy. Użytkownik może zmieniać stosunek kawy i mleka, a także wielkość i moc napoju.

Za spienianie mleka odpowiada system LatteCrema z wbudowanym pojemnikiem na mleko. Rozwiązanie to pozwala na wykonania idealnie speienionego cappuccino.

Nie zabrakło również możliwości parzenia dwóch filiżanek espresso jednocześnie. Maksymalne ciśnienie ekspresu to 15 barów, a pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,8 litra.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: