Dolphin

Dolphin to jedna z najbardziej rozbudowanych przeglądarek dla iPhone'a. Rozwiązanie to ma zarówno zalety, jak i wady

Cena: Darmowa

Zalety: Bogata funkcjonalność, obsługa gestów, rożne tryby

Wady: Przeładowany funkcjami interfejs jest nieintuicyjny. Efekt nasila się po przesiadce wprost z Safari.

Dolphin

Dolphin to ciekawa alternatywa dla osób oczekujących od przeglądarki jak największej funkcjonalności. Do tego posiada świetne gesty, których obsługa jest bardzo wygodna i przyśpiesza pracę z przeglądarką. Za ich pomocą można wywołać niezliczoną ilość funkcji takich, jak na przykład odświeżenie przeglądanej aktualnie strony.

Aplikacja umożliwia rysowanie i definiowanie własnych, niestandardowych gestów bezpośrednio na ekranie, a ich rozpoznawanie jest zaskakująco skuteczne i dokładne.

Tryb nocny ściemnia ekran i idealnie nadaje się do przeglądania internetu w łózko przed snem. Obok paska adresu URL programiści umieścili czytnik kodów QR. Panel udostępniania posiada możliwość wysłania do Facebooka, Twittera, Evernotea i Pocekta. Istnieje również możliwość skorzystania z rozwiązania od Apple - AirDrop. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać synchronizację Dolphin Connnect.

Ilość funkcji, jakie znajdują się w przeglądarce jest imponująca, ale z drugiej strony bardzo przytłacza nowych użytkowników.