Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04

Pozbądź się szkodliwych związków poprzez 4-stopniową filtrację, a technologia Air Multiplier rozprowadzi oczyszczone i nawilżone powietrze w całym pomieszczeniu.

Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 to urządzenie 3 w 1 - oczyszcza, nawilża i wentyluje. Dzięki nieustannemu monitorowaniu parametrów jakości powietrza na poziomie molekularnym, ukazuje stopień zanieczyszczeń w czasie rzeczywistym i dostosowuje pracę do panujących warunków.

Wykorzystanie wielu zaawansowanych rozwiązań pozwoliło stworzyć sprzęt, który jednoznacznie wpływa na ochronę naszego zdrowia. W modelu Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 zastosowano m.in. technologię Air Multiplier. Umożliwia indukowanie i zasysanie powietrza z każdej strony, a finalnie - generowanie silnego strumienia oczyszczonego powietrza. Kompleksowe oczyszczanie z uwzględnieniem wykrywania PM 2.5, PM 10,NO2, LZO oraz HCHO jest możliwe dzięki zastosowaniu 4-stopniowej filtracji z użyciem:

  • Filtra wstępnego - zatrzymuje zarówno kurz, jak i sierść oraz włosy.

  • Filtra katalitycznego - wykrywa i niszczy formaldehyd. Filtr regeneruje się automatycznie i nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów wymiany.
  • Filtra HEPA H13 - w pełni uszczelniony, przechwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra.
  • Filtra z węglem aktywnym - usuwa zapachy i gazy, w tym Lotne Związki Organiczne.

Warto wspomnieć o technologii Ultraviolet Cleanse - poddaje każdą kroplę wody działaniu UV o fali 275 nm. Jak deklaruje producent, pozwala to na usuwanie aż 99,9% niepożądanych związków ze zbiornika z wodą. Wszystko to, czyni Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 bezpiecznym oczyszczaczem dla alergików - dowodem jest certyfikat ECARF. Dodatkowo, nie zajmuje zbyt wiele miejsca - mierzy na szer. 22 cm x wys. 92,3 cm x gł. 31,2 cm. Pracą możemy sterować zarówno z poziomu smukłego pilota, jak i aplikacji mobilnej. Oczyszczacza z funkcją nawilżania Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Zobacz również:

  • Efektywność nawilżania: 284 ml/h
  • Przepływ powietrza: 1260 m3/h (350 l/sek)
  • Możliwość regulacji siły nawiewu: 10 prędkości
  • Tryby pracy: Manualny, Automatyczny, Chłodzenia, Breeze, Rozproszony, Nocny

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: