Dzieci w Sieci

Usługa kontroli rodzicielskiej dostępna dla klientów sieci komórkowej T-Mobile.

Dzieci w Sieci to usługa mobilna, która jest udostępniona przez operatora komórkowego T-Mobile. Dzięki aplikacji możemy mieć wgląd do tego, jakie strony odwiedza dziecko, blokować niepożądane treści oraz aplikacje, a także ograniczać czas spędzony w sieci. Dodatkowo istnieje możliwość ochrony dzieci w sieciach Wi-Fi (prywatnych i publicznych) oraz w roamingu, w tym celu należy zainstalować na jego telefonie darmową aplikację Dzieci w Sieci Extra.

Aby uruchomić usługę należy zainstalować aplikację Dzieci w Sieci, dodać numer telefonu dziecka i postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.

Możemy aktywować usługę, wysyłając SMS-a o treści "TAK" pod bezpłatny numer 80707.

Dzieci w Sieci

Opłata zależy od wybranego pakietu: jeśli aktywujesz Dzieci w Sieci razem z nową lub przedłużaną umową w T-Mobile i na okres trwania tej umowy, to miesięczny koszt wynosi 4,99, natomiast 5,99 zł jeśli zdecydujesz się na aktywację usługi w dowolnym momencie trwania umowy.

Należy zaznaczyć, że aplikacja Dzieci w Sieci jest dostępna tylko dla klientów usług abonamentowych T-Mobile (rodzic), przy czym dziecko może posiadać zarówno telefon na kartę, jak i mix lub abonament.