Egito

Egito to system CRM, który da się dopasować do każdego rodzaju biznesu. A co oferuje użytkownikowi?

Egito to system CRM stawiający co elastyczność, co ma umożliwić efektywne korzystanie z niego zarówno przez firmę zatrudniającą kilka osób, jak i wieloosobową organizację z oddziałami w różnych miastach, a nawet państwach. Jakie elementy wchodzą w jego skład? Mamy tu nieodzowną dla handlu bazę produktów wraz z możliwością szybkiego tworzenia ofert przy użyciu wbudowanych szablonów, wbudowany kalkulator cen i rabatów oraz przejrzyste, interaktywne kalendarze, pozwalające na sprawne zorganizowanie pracy i zarządzanie spotkaniami. Jeśli chodzi o samych klientów, pomysłowa, interaktywna mapa z zestawem filtrów pozwoli wyświetlić wybranych, a każdy ma pełne archiwum, które zawiera pełną historię kontaktu - zawierająca maile, notatki z uwagami czy dane kontaktowe. Wyodrębniona lista potencjalnych klientów pomoże zachować porządek.

Egito pozwala na zautomatyzowanie wielu czynności - wystarczy przeciągnąć kontakt na kafel, aby zmienić jego status, zaplanować działanie lub wysłać ofertę. Zdefiniowane akcje można ustalić samodzielnie, podobnie można dostosować wszystkie formularze w systemie. Bazę danych można segmentować i etykietować, określając, jakie szczegóły są kluczowe do wprowadzenia. Podobnie z tworzeniem raportów - otrzymuje się dużą swobodę decyzyjną. Zaletą jest możliwość generowania bazy leadów za pomocą kampanii marketingowych. W Egito faktury i dokumenty księgowe są automatycznie zintegrowane z bazą kontrahentów - można kontynuować proces sprzedaży i skopiować informacje z zaakceptowanej oferty lub zrealizowanego zamówienia. System buforów pozwoli zachować porządek w dokumentach, które da się numerować wg ustalonego porządku.

Funkcje systemu można wykorzystywać zarówno używając komputera, jak i urządzeń z systemem Android. Rejestracja konta testowego umożliwia użytkowanie systemu przez 14 dni. Po tym okresie można wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów: Medium (39zł/miesięcznie netto za użytkownika, umożliwia obsługę dowolnej liczby kontrahentów, kontaktów, faktur oraz ofert), Premium (59zł/miesięcznie netto za użytkownika, dostęp do modułów mailingi i marketing, gospodarka magazynowa i szablonów dokumentów) lub Enterprise - jest to oferta elastyczna, wyceniana indywidualnie.

Podsumowując: Egito to bardzo solidne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić.