Elisoft Faktury Premium

W silnie reprezentowanej kategorii programów do fakturowania program Faktury firmy Elisoft stanowi idealny przykład, jak podążać za szybko zmieniającymi się przepisami prawa.

W skrócie:

Program do fakturowania firmy Elisoft.

Zalety:

  • Intuicyjny interfejs
  • Integracja z tpay.com

Za intuicyjnym interfejsem kryje się funkcjonalna aplikacja zgodna z przepisami na rok 2018, możliwością generowania plików JPK_FA i JPK_VAT, mechanizmem automatycznej kontroli danych kontrahentów w bazach VAT, VIES i CEIDG oraz przyjmowaniem szybkich e-płatności internetowych za faktury wystawiane klientom. Ostatnia funkcja realizowana jest poprzez drukowane kody QR na fakturze i integrację z serwisem płatności tpay.com.

Elisoft Faktury 2018 umożliwia wystawianie wszystkich typów faktur (zwykłe, marża, zaliczkowe, końcowe), w tym dokumentów walutowych (kursy mogą być automatycznie pobierane z NBP) oraz rachunków i paragonów. Aplikacja ułatwia rozliczanie faktur, kontakt z klientami, monitorowanie płatności oraz wysyłanie przypomnień e-mailem, jeśli kontrahent spóźnia się z zapłatą. Program dostępny jest również w mocno okrojonej, ale darmowej wersji z limitem do 15 faktur/rachunków miesięcznie.

Zobacz również:

  • Przegląd programów do fakturowania 2023

Producent udostępnia też program Firma 2018 będący bardziej rozbudowaną wersją aplikacji Faktury Premium. Ta wersja aplikacji umożliwia prowadzenie dowolnej liczby magazynów włącznie z wystawianiem dokumentów przesunięcia międzymagazynowego (w programie Faktury jest jeden magazyn). Elisoft Firma wyposażono w obsługę drukarek fiskalnych oraz dodatkowe moduły ofertowania, wystawiania dokumentów cyklicznych i not odsetkowych.

Więcej informacji: https://elisoft.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: