Epson EB-U32 - można sterować zdalnie przez sieć

Epson EB-U32 adresowany jest do odbiorców biznesowych i domowych. Dzięki niewygórowanej cenie i dużym możliwościom znajdzie na pewno miejsce w sali konferencyjnej i salonie w domu. Charakteryzuje go duża elastyczność instalacji. Ułatwia ją rozbudowany zestaw gniazd wejściowych oraz szerokie możliwości komunikacji bezprzewodowej. W tym modelu Epsona brakuje właściwie jedynie gniazda sieci LAN.

W skrócie:

Geometria obrazu Epsona EB-U32 jest bardzo dobra. Oferuje na przykład komplet zabezpieczeń przed kradzieżą i nieautoryzowaną obsługą.

Zalety:

  • elastyczność instalacji
  • komunikacja bezprzewodowa
  • żywotność lampy

Wady:

  • słaba reprodukcja czerni
  • mały kontrast

Za pomocą odpowiedniego oprogramowania urządzeniem można sterować zdalnie przez sieć, projektor odtwarza multimedia bezpośrednio z nośnika USB, obsługuje też jednocześnie dwa źródła sygnału. Jeden z portów HDMI współpracuje ze standardem MHL. Trochę za mały jest jedynie zakres regulacji powiększenia. Większość funkcji dedykowana jest jednak odbiorcom biznesowym. Projektor oferuje na przykład komplet zabezpieczeń przed kradzieżą i nieautoryzowaną obsługą, za pomocą wiadomości e-mail może poinformować właściciela o różnych zdarzeniach. Jest ponadto gotowy do pracy w kilka sekund, a czas potrzebny na wystudzenie po zakończeniu prezentacji również jest względnie krótki.

Epson EB-U32 - można sterować zdalnie przez sieć

Epson EB-U32

Geometria obrazu Epsona EB-U32 jest bardzo dobra. Wspierają ją dodatkowo szerokie możliwości jej regulacji. Reprodukowane przez rzutnik kolory są naturalne, wyświetlane sceny szczegółowe i ostre. Minusem jest za to wyświetlanie barwy czarnej. Czerni brakuje głębi, a obraz w ciemnych partiach jest z reguły prześwietlony. Trzeba się mocno nagimnastykować z ustawieniami, by urządzenie spełniało standardy wyświetlania filmów w domu. To, co jednak jest wadą w zastosowaniach kina nie przeszkadza raczej w innych rodzajach rozrywki i oczywiście w pracy.

Zobacz również:

  • Pierwszy na świecie inteligentny projektor z Windows 11 - oto BenQ EH620

Ocena końcowa 6,1

Możliwości 6,3

Testy 5,3

Jakość 8,3

Opłacalność 6,5

www.epson.pl

2 950,00 zł


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: