Epson EcoTank L1250

Wysoka jakość i niski koszt wydruku bez kartridży. EcoTank L1250 to dobry wybór dla każdego współczesnego domu.

Epson EcoTank L1250

Epson EcoTank L1250

Drukarka Epson EcoTank L1250 jest idealna do użytku domowego lub małego biura, gdzie możemy drukować tekst, grafikę czy zdjęcia w czerni lub w kolorze. Urządzenie umożliwia drukowanie do formatu A4 o rozdzielczości druku 5760x1440 dpi. Dzięki zintegrowanemu systemowi zasilania w atrament, może ono drukować wiele stron bez konieczności wymiany kartridży, co pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku. Atrament zawarty w zestawie wystarcza nawet na 3 lata i pozwala wydrukować do 8,1 tys. stron w czerni i 6,5 tys. stron w kolorze.

Nowoczesność tego modelu jest równoważna z jego wszechstronnością. Drukarkę można zintegrować z inteligentnymi urządzeniami, dzięki czemu przez dedykowaną aplikację Epson Smart Panel możemy ją zdalnie konfigurować i monitorować, a także drukować materiały za pomocą telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów.

Zobacz również:

  • Jak tanio drukować w domu i jaką drukarkę kupić?
  • Recenzja: Epson EcoTank L3256

Wśród funkcji, na które warto zwrócić uwagę możemy wymienić jeszcze tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania do formatu 10 x 15 cm i szybkość drukowania do 10 stron na minutę.

Epson EcoTank L1250 zapewnia łatwe i wygodne drukowanie w domu. Pojemniki na atrament są na tyle duże, że nie musimy martwić się bałaganem, a butelki zawierają specjalną blokadę, dzięki której nie pomylimy kolorów i wlejemy atrament do odpowiedniego miejsca. Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość aż 66 kartridży.

W zestawie z drukarką znajdziemy cztery 65-mililitrowe butelki z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) oraz dodatkową butelkę z czarnym atramentem, sterowniki i programy pomocnicze na płycie CD, kabel zasilający oraz instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną. Dodatkowo po rejestracji zakupu na stronie epson.pl możemy skorzystać z bezpłatnego wydłużenia okresu ochrony gwarancyjnej do 36 miesięcy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: