Epson EcoTank L3251

Epson EcoTank L3251

Epson EcoTank L3251 to proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu możemy drukować, kopiować oraz skanować dokumenty. Jakie są jego największe zalety?

Epson EcoTank L3251 to drukarka wielofunkcyjna, która idealnie sprawdzi się zarówno w domach, jak i w biurach.

Dzięki temu urządzeniu możemy drukować, kopiować oraz skanować dokumenty. Jest to niewielkich rozmiarów drukarka, która nie zajmie w naszym otoczeniu zbyt wiele miejsca. Co ważne, jest wyposażona w moduł Wi-Fi, dzięki czemu praca z nią nie wymaga od nas konieczności podłączania się kablem. Nie musimy martwić o rozmiar drukowanych dokumentów, ponieważ drukarka obsługuje formaty od A4 do A6 oraz B5, DL, C6, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, letter, legal i niestandardowe. Do pracy używane są pojemniki z atramentem, które według wskazań producenta powinny wystarczyć na wydruk 8100 stron w czerni oraz 6500 stron w kolorze. Jeśli chodzi o szybkość pracy urządzenia, Epson EcoTank L3251 jest w stanie wydrukować w ciągu minuty 33 strony czarne lub 15 stron kolorowych. Maksymalna rozdzielczość drukowania to 5 760 x 1 440 DPI. Co ważne, wbudowane pojemniki na atrament możemy w bardzo prosty sposób napełniać dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom.

Zobacz również:

  • Recenzja: Epson EcoTank L8180

Dzięki aplikacji Epson Smart Panel mamy możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smarfona lub tabletu. Z jej poziomu możemy drukować i skanować dokumenty, ale także monitorować pracę urządzenia i je konfigurować.

Po kupnie sprzętu, możemy skorzystać także z bezpłatnego wydłużenia ochrony gwarancyjnej do 36 miesięcy. W tym celu wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta.

Epson EcoTank L3251 to świetny wybór dla osób, którym zależy na wydajnej, łatwej w obsłudze i szybkiej drukarce.