Epson EcoTank L8160

Niesamowita jakość zdjęć i dokumentów w formacie A4 dla kreatywnych entuzjastów.

Epson EcoTank L8160

Epson EcoTank L8160 kopiuje, skanuje i drukuje materiały bez wkładów, które należy wymieniać, a także posiada elastyczne funkcje łączności, które pozwalają na naprawdę kreatywne rozwiązania.

Urządzenie posiada 5-kierunkową obsługę nośników, innowacyjny 6-kolorowy atrament oraz kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm.

Zobacz również:

  • Recenzja: Epson EcoTank L8180
  • Przegląd drukarek fotograficznych 2023 - jaką drukarkę do zdjęć wybrać?

Model ten oferuje wiele możliwości i nadaje się do użytku domowego oraz biurowego, gdzie sprawdzi się obsługa łączności bezprzewodowej i zgodność z nośnikami artystycznymi. Drukarka korzysta bowiem z Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet oraz Apple AirPrint i jest kompatybilna z Mac OS X 10.6.8 lub nowszymi wersjami, a także systemami Windows.

Sześć tuszów Epson Claria ET Premium (115), w tym szary i dwa czarne, zapewniają idealny wydruk zdjęć czarno-białych, a dzięki atramentom barwnikowym możemy liczyć również na najwyższą jakość odwzorowania barw w pracach graficznych i zdjęciach kolorowych. W dodatku atrament uzupełnia się łatwo, bez obaw o wylanie czy pomylenie zbiornika.

Drukarkę możemy obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji Epson Smart Panel, z poziomu której wykonamy szereg różnych czynności, w tym między innymi wydrukujemy materiały czy wyczyścimy głowicę. Możemy także wykonywać zdjęcia smartfonem, a następnie drukować je w zaledwie 15 sekund każde na błyszczącym papierze Premium Glossy Photo Paper.

EcoTank L8160 posiada rozdzielczość 5760 x 1440 dpi, pozwala na druk w formacie A4 i mniejszym oraz ma dodatkowe możliwości takie jak druk na CD, automatyczny druk dwustronny czy specjalny podajnik dla grubych nośników.

Drukarkę wyposażono w aż cztery podajniki papieru, w tym dwa z nich są zintegrowane w obudowie. Łatwość obsługi, wielość możliwości i prosta konfiguracja sprawiają, że Epson EcoTank L8160 sprawdzi się w każdym miejscu, oferując najwyższej jakości usługi.

Producent oferuje możliwość bezpłatnego wydłużenia okresu ochrony gwarancyjnej do 36 miesięcy po rejestracji zakupu na stronie epson.pl.