Epson Perfection V370 Photo

Zalety:

  • rozdzielczość do 4800 dpi
  • ruchome zawiasy 180 stopni
  • szybka gotowość do pracy
  • energooszczędność
  • praktyczne oprogramowanie

Wady:

  • wyprowadzenie kabli z boku

Epson Perfection V370 Photo to skaner fotograficzny A4. Jakie możliwości daje użytkownikom?

Epson Perfection V370 Photo - budowa i możliwości

Epson Perfection V370 Photo to skaner fotograficzny A4 z wbudowanym modułem do skanowania materiałów transparentnych w celu umożliwiania łatwego skanowania slajdów, klisz i negatywów. Ruchome zawiasy pokrywy urządzenia można rozkładać pod kątem 180 stopni. Dlatego jeśli fragmenty skanowanej książki lub przedmiotu nie stykają się z taflą skanera, powinny zostać sfotografowane z odpowiednią ostrością i dokładnością. Zastosowana w skanerze technologia Epson ReadyScan LED pozwala na pracę bez konieczności długiego rozgrzewania skanera, ma także duży wpływ na oszczędność energii, pozwalając zaoszczędzić na kosztach. Dzięki niej skaner Epson jest również przyjazny środowisku naturalnemu.

Epson Perfection V370 Photo umożliwia skanowanie w rozdzielczości maksymalnej 4800 dpi. Korzysta z matrycy CCD (Charge-Coupled Device). Wyjście na kable umieszczono z boku, co może być niewygodne w wielu sytuacjach i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Epson Perfection V370 Photo - cechy i funkcje

Skaner Perfection V370 Photo został zaprojektowany tak, aby można było kierować nim prosty sposób. Umożliwia wygodne skanowanie poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Użytkownik może zadecydować o przesłaniu wykonanego skanu za pomocą wiadomości e-mail lub stworzenie z niego skanu wielostronicowego dokumentu PDF z możliwością wyszukiwania. Inne przydatne funkcje edytowania zdjęć i dokumentów zawierają znajdujące się zestawie programy: Epson Easy Photo Fix (ułatwia restaurację oryginałów przez odtworzenie wyblakłych kolorów, usunięcie oznak zakurzenia i zarysowania oraz regulację podświetlenia), Optical Character Recognition (OCR 0 umożliwia kopiowanie, wklejanie i edytowanie tekstu z zeskanowanych dokumentów) oraz Epson Document Capture (pozwala na bezpośrednie skanowanie do usług przechowywania w chmurze, aby można było uzyskać dostęp do skanów z dowolnego komputera lub urządzenia przenośnego).

Podsumowując: Skaner Perfection V370 Photo powinien świetnie sprawdzić się w większości zastosowań domowych oraz biurowych.