Eset Smart Security Premium

Zalety:

  • wysoka skuteczność ochrony
  • duża ilość dostępnych funkcji
  • czytelny interfejs
  • tryb dla graczy

Eset Smart Security Premium to pakiet zabezpieczający, który ma zapewnić całkowitą ochronę systemowi operacyjnemu. Sprawdzamy, jakie cechy mogą skłonić do jego zakupu.

Eset Smart Security Premium oferuje kompletną ochronę komputera. Korzysta z autorskiej technologii, która została wielokrotnie doceniona w testach laboratoriów badawczych. Poza wysoką skutecznością ochrony przed zagrożeniami ransomware, oprogramowaniem szpiegującym czy szkodnikami przejmującymi system, pozwala także na zabezpieczenie cyfrowej tożsamości oraz zakupów online. Oferuje ponadto moduł kontroli rodzicielskiej i szyfrowanie plików oraz nośników danych. Przy całym swoim rozległym działaniu jego praca jest niemal nieodczuwalna dla systemu - zużywa niewiele zasobów, przez co idealnie nadaje się np. do ochrony podczas grania w gry online. Tym bardziej, że oferuje Tryb gier - automatycznie przełącza się w tryb dyskretny w chwili uruchomienia dowolnej aplikacji działającej w trybie pełnoekranowym. Wyłącza wyświetlanie wyskakujących okien, monitów systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełną wydajność maszyny i nie przeszkadzać w rozrywce lub w pracy.

Kolejne zalety Eset Smart Security Premium to ochrona i zarządzanie hasłami oraz optymalizacja baterii w laptopach. W ten sposób codzienne użytkowanie maszyny jest znacznie przyjemniejsze. Należy wspomnieć też o przejrzystym interfejsie, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na zabezpieczeniach będą mieć łatwy dostęp do wszystkich funkcji. O wszystkich możliwościach, jakie oferuje ten program antywirusowy, można przekonać się korzystając z 30-dniowej, darmowej wersji. Roczna licencja (na jedno urządzenie) to wydatek 238 złotych. Można nabyć ją na tej stronie.