Eset Smart Security Premium

Eset Smart Security Premium to pakiet zabezpieczający, który ma zapewnić całkowitą ochronę systemowi operacyjnemu. Sprawdzamy, jakie cechy mogą skłonić do jego zakupu.

Zalety:

  • wysoka skuteczność ochrony
  • duża ilość dostępnych funkcji
  • czytelny interfejs
  • tryb dla graczy

Eset Smart Security Premium oferuje kompletną ochronę komputera. Korzysta z autorskiej technologii, która została wielokrotnie doceniona w testach laboratoriów badawczych. Poza wysoką skutecznością ochrony przed zagrożeniami ransomware, oprogramowaniem szpiegującym czy szkodnikami przejmującymi system, pozwala także na zabezpieczenie cyfrowej tożsamości oraz zakupów online. Oferuje ponadto moduł kontroli rodzicielskiej i szyfrowanie plików oraz nośników danych. Przy całym swoim rozległym działaniu jego praca jest niemal nieodczuwalna dla systemu - zużywa niewiele zasobów, przez co idealnie nadaje się np. do ochrony podczas grania w gry online. Tym bardziej, że oferuje Tryb gier - automatycznie przełącza się w tryb dyskretny w chwili uruchomienia dowolnej aplikacji działającej w trybie pełnoekranowym. Wyłącza wyświetlanie wyskakujących okien, monitów systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełną wydajność maszyny i nie przeszkadzać w rozrywce lub w pracy.

Kolejne zalety Eset Smart Security Premium to ochrona i zarządzanie hasłami oraz optymalizacja baterii w laptopach. W ten sposób codzienne użytkowanie maszyny jest znacznie przyjemniejsze. Należy wspomnieć też o przejrzystym interfejsie, dzięki któremu nawet osoby nie znające się na zabezpieczeniach będą mieć łatwy dostęp do wszystkich funkcji. O wszystkich możliwościach, jakie oferuje ten program antywirusowy, można przekonać się korzystając z 30-dniowej, darmowej wersji. Roczna licencja (na jedno urządzenie) to wydatek 238 złotych. Można nabyć ją na tej stronie.

Zobacz również:

  • Nowe zagrożenie - SMS z powiadomieniem o wiadomości na skrzynce głosowej