Faktura Small Business Handel

Zalety:

  • - Intuicyjna obsługa
  • - Integracja ze sklepem Shoper
  • - Automatyczne generowanie rozliczonych faktur
  • - Łatwe zarządzanie magazynem
  • - Możliwość tworzenia zestawów na podstawie produktów z magazynu

Oprogramowanie magazynowe pozwala na sprawne zarządzanie produktami, które mamy „na stanie”. W prosty sposób możemy również wystawiać faktury oraz dokumenty, które są niezbędne do poprawnego funkcjonowania magazynu. Mowa między innymi o WC, PZ, PW, RW czy MM. Faktura Small Business Handel to świetna propozycja dla małych i średnich firmach. Możemy testować ją przez tydzień za darmo, aby m.in. poznać jej funkcje.

Aplikacja pozwala na zarządzanie stanami magazynowymi. Istotną funkcją oprogramowania FSBH są moduły Magazyn oraz Kasa. Dzięki nim, oprócz wspomnianych wcześniej dokumentów, możemy przygotowywać również KP, BP, KW i BW. To pozwoli m.in. na przyspieszenie pracy całego przedsiębiorstwa. Ten prosty program magazynowy umożliwia przede wszystkim wystawianie faktur sprzedaży i dokumentów magazynowych. Dostępność łatwego wglądu w stan posiadanych towarów pozwoli na sprawne przeprowadzenie inwentaryzacji. Co ciekawe, wygenerowane dokumenty kasowe można wysłać do kontrahenta mailem. Oprogramowanie Faktura Small Business Handel umożliwia również przygotowanie kompletu towarów. O co chodzi? Możemy z kilku produktów stworzyć komplet. Nasz kontrahent będzie miał jedną pozycję na fakturze, z kolei z naszego magazynu zostaną pobrane poszczególne produkty składające się na całość.

Faktura Small Business Handel

Wydawca umożliwia przetestowanie aplikacji dzięki darmowej wersji demonstracyjnej, która zapewnia dostęp do wszystkich wymienionych funkcji. Po tygodniu Faktura Small Business Handel nadal będzie działać, jednak na dokumentach gotowych do wydruku pojawi się informacja o wersji demo. Warto wiedzieć, czym różni się wersja magazynowa od bazowego programu do faktur oferowanego przez Mega-Tech. Przede wszystkim, otrzymujemy moduł magazynu, który umożliwia nam na obsługę stanów magazynowych czy tworzenie wcześniej wspomnianych kompletów. Oprogramowanie posiada również moduł zarządzania dokumentami zakupowymi, ewidencję zakupów, a także funkcję pozwalającą na tworzenie zamówień do dostawców. Istnieje również możliwość integracji z CMS-em Shoper, a moduł dokumentów kasowych pozwala nam na generowanie w sposób automatyczny rozliczonych faktur zakupu i sprzedaży.