Fineco Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT

W skrócie:

Program Faktura 2018 wchodzący w skład Pakietu Przedsiębiorcy od Fineco umożliwia wystawianie wszystkich typów faktur.

Zalety:

  • Pełna zgodność z JPK
  • Pełna zgodność z RODO

Program Faktura VAT wchodzący w skład Pakietu Przedsiębiorcy od Fineco umożliwia wystawianie wszystkich typów faktur sprzedaży: zwykłych, zaliczkowych, końcowych, uproszczonych, odwrotnego obciążenia itd.

Pakiet przedsiębiorcy Fineco Software to grupa programów ułatwiających prowadzenie małej firmy. Oferta tego producenta obejmuje m.in. aplikacje do wystawiania faktur i rachunków oraz oprogramowanie do samodzielnego prowadzenia księgowości na podstawie KPiR lub ryczałtu, w tym spraw kadrowo-płacowych. Całość uzupełniają program do zarządzania kontaktami, narzędzie do zarządzania domowym budżetem oraz aplikacja do tworzenia pism urzędowych.

Program do fakturowania dostępny jest w wersji Faktura VAT dla firm handlowych i usługowych nieprowadzących magazynu oraz Sprzedaż i Magazyn z możliwością prowadzenia pełnej gospodarki magazynowej. Faktura VAT umożliwia wystawianie wszystkich dokumentów sprzedaży, ma wbudowane funkcje automatycznego pobierania kursów walut z NBP oraz generowanie zestawień JPK na potrzeby organów kontroli skarbowej.

Producent chwali się, że jego oprogramowanie jest w pełni zgodne z RODO. Program oferuje również wiele funkcji, które ułatwiają codzienne prowadzenie sprzedaży, takie jak: automatyczne pobieranie danych kontrahentów z bazy CEIDG, współpraca z czytnikami kodów kreskowych, możliwość udzielania rabatów procentowych dla całego dokumentu lub poszczególnych pozycji czy w końcu możliwość ewidencjonowania częściowych spłat dla faktur z odroczonym terminem płatności (moduł rozrachunków).

Każdy kontrahent może mieć przypisane indywidualne poziomy rabatów oraz terminy płatności.