Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3 to kompaktowy smartwatch o stylowym designie, który przypadnie do gustu użytkownikom utrzymującym stałą aktywność fizyczną.

Fitbit Versa 3 to najnowszy produkt amerykańskiego producenta, który specjalizuje się w produkcji sprzętu do monitorowania aktywności. Najnowszy smartwatch może pochwalić się obecnością wbudowanego modułu GPS oraz stale aktywnego pulsometru. Dodatkowo podczas zakupu otrzymamy trzymiesięczną subskrypcję usługi Fitbit Premium 3, która pozwoli dokładnie przeanalizować nasze informacje zdrowotne.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Wbudowana bateria pozwala na 6 dni pracy. Oznacza to, że możemy bez problemu skorzystać z funkcji monitorowania snu. Na pokładzie znalazło się również szybkie ładowania.

Zobacz również:

  • Na tych smartwatchach i smartbandach nieźle zaoszczędzisz! Wszystko dzięki wiosennej wyprzedaży w Media Markt

Zegarek Fitbit Versa 3 kompatybilny jest ze smartfonami z Androidem oraz iOS. Do działania niezbędna jest aplikacji Fitbit.

Fitbit Versa 3 posiada ekran AMOLED o przekątnej 1,58 cala i rozdzielczości 336 x 336 pikseli. Panel jest kolorowy i w pełni dotykowy. Zegarek posiada wbudowaną aplikację treningową i przekazuje powiadomienia z telefonu. Całość łączy się z wykorzystaniem Wi-Fi oraz Bluetooth.

Zegarek firmy Fitbit wykonano ze stali nierdzewnej. Paski są wymienne.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: