Frugal Cyber

Nowoczesna hulajnoga elektryczna z blokadą na PIN oraz innymi ciekawymi funkcjami.

Hulajnoga elektryczna Frugal Cyber to wygodna alternatywa dla samochodu czy środków komunikacji miejskiej. Urządzenie zostało wyposażone w kilka ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, których nie znajdziemy w innych modelach. Chodzi na przykład o blokadę antykradzieżową - hulajnoga może być uruchomiana za pomocą kodu PIN, który należy wpisać na wyświetlaczu LCD. Zablokowane zostają zarówno koła, jak i zapłon. Oprócz tego, urządzenie posiada możliwość sygnalizowania kierunku - kierunkowskazy umieszczone zostały w bocznych częściach kierownicy.

Frugal Cyber

Model hulajnogi elektrycznej Frugal Cyber został wyposażony w silnik o mocy 300 W, który umożliwia osiągnięcie prędkości maksymalnej na poziomie 25 km/h. Duża pojemność baterii - 10400 mAh - pozwala pokonać dystans do 32 km. Jak wskazuje producent, czas naładowania akumulatora do pełna wynosi ok. 6 godzin.

Zobacz również:

  • Hulajnogi elektryczne - jaką wybrać? Przegląd najciekawszych modeli

Komfort jazdy zapewniają duże 10-calowe koła, które dobrze poradzą sobie podczas jazdy po nierównych powierzchniach. Za bezpieczeństwo odpowiada podwójny system hamowania - hamulec tarczowy został umieszczony zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Frugal Cyber

Nie zabrakło również mocnego oświetlenia w postaci lamp LED oraz dzwonka. Klasa wodoszczelności jednośladu to IPX6 - ochrona przed strugą wody laną na obudowę z dowolnej strony.

Hulajnoga przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży po 14 roku życia. Maksymalny udźwig wynosi 100 kg. Urządzenie waży 18 kg, ale dzięki wygodnemu systemowi składania z łatwością będziemy mogli transportować hulajnogę.