Fujitsu Lifebook E544

Fujitsu Lifebook E544 to średniej wielkości laptop do pracy.

Zalety:

  • wyjmowany akumulator
  • czytnik linii papilarnych
  • matowy ekran

Wady:

  • przeciętna wydajność

Wyposażony jest w 14,1 calową matrycę pracującą w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, wygodną klawiaturę, duży touchpad i czytnik linii papilarnych. Obudowa w całości wykonana jest z dobrej jakości plastiku. Chociaż jest gruba i kanciasta to wygląda nowocześnie i jest praktyczna (nie są widoczne na niej odciski palców, drobne ryski, brak lakierowanych czy malowanych elementów). Matryca wykonana jest w technologii TN, ale oferuje całkiem dobre kąty widzenia (7/10 pkt), ma też odpowiednią jasność (powyżej 200 cd/m2) i matową powłokę.

Fujitsu Lifebook E544 pozwala na szybkie wyjęcie akumulatora, ma gniazdo stacji dokującej o i odłączany napęd optyczny, który można wymienić na dodatkowy akumulator. Tuż nad klawiaturą są dodatkowe przyciski do uruchamiania komputera, aktywowania trybu ECO (niskie zużycie energii) i wyłączania karty sieciowej. Klapa ekranu jest dosyć gruba i dobrze chroni matrycę.

Zobacz również:

  • Jak sprawdzić stan i status baterii w laptopie? [PORADNIK]

Za wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor Intela Core i3 4100M i zintegrowany w nim układ graficzny HD 4600. Procesor oferuje odpowiednia wydajność do obsługi pakietów biurowych i multimediów. Laptop ma dysk HDD o pojemności 500 GB i 4 GB pamięci RAM.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: