GLASSBOT w120

W skrócie:

GLASSBOT w120 to robot wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje. Sprzęt ten dostępny jest w dość atrakcyjnej cenie, około 1180 PLN.

Zalety:

  • prosta obsługa
  • aplikacja mobilna
  • duża siła ssania

GLASSBOT w120 to robot wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje. Sprzęt ten dostępny jest w dość atrakcyjnej cenie, około 1180 PLN.

Atutem robota GLASSBOT w120 jest stosunkowo prosta obsługa. Przed rozpoczęciem sprzątania wystarczy spryskać środkiem czyszczącym szmatkę, włączyć urządzenie, umieścić je na szybie i wcisnąć przycisk START. Do dyspozycji mamy trzy programy czyszczenia: Z, N oraz mieszany. Warto dodać, że producent do zestawu dodaje także pilota umożliwiającego ręczne sterowanie. Robota możemy także obsługiwać za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. W tym celu wystarczy pobrać darmową aplikację z App Store (iOS) bądź Google Play (Android)

Pozytywnie należy ocenić funkcje odpowiedzialne za bezpieczeństwo. GLASSBOT w120 charakteryzuje się stosunkowo dużą siłą ssania (5600 Pa), funkcją wykrywania krawędzi oraz obecnością linki zabezpieczającej. Zaimplementowano tu także zasilanie awaryjne, które jest w stanie utrzymać robota na oknie przez 20 minut od przypadkowego odłączenia od zasilania.

GLASSBOT w120 jest urządzeniem stosunkowo cichym (65 db) oraz szybkim – 1m2 powierzchni czyści w około 2 minuty.

W zestawie wraz z robotem znajdziemy zasilacz, ściereczki, linkę zabezpieczającą oraz instrukcję.