GP Batteries GP302

Powerbank GP Batteries GP302 ma formę niewielkiego prostopadłościanu. Przypomina do złudzenia paczkę papierosów. Konstrukcja jest solidna, a użyty do budowy plastik – wysokiej jakości.

Koszt nabycia jednej miliamperogodziny jest w przypadku tego urządzenia dość wysoki, jeden z wyższych w teście. Wynika to jednak z materiałów przeznaczonych na obudowę. GP charakteryzuje się dużą obciążalnością. Prawie dwa i pół ampera natężenia prądu wyjściowego sprawia, że może pracować jako superwydajna turboładowarka do smartfonów.

Powerbank GP Batteries GP302 słabo podtrzymuje napięcie wyjściowe podczas rozładowywania, za to jako jeden z lepszych może służyć do magazynowania energii na dłuższy czas. Po miesiącu straci jej mniej niż 4 procent. Ma też wszystkie możliwe zabezpieczenia – przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem, zwarciem i przegrzaniem.

Wskaźnik naładowania bazuje na diodach LED ale wykonany został w formie paska. Na wyposażeniu akumulatora jest jedynie jeden przewód służący do ładowania banku i urządzeń zewnętrznych.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: