GP Batteries GP781

Bank został ładnie zaprojektowany, a zastosowane materiały sprawiają, że urządzenie jest miłe w dotyku i sprawia wrażenie delikatniejszego niż jest w rzeczywistości.

W odróżnieniu od zwycięzcy testu, modelu GP batteries GP302, wersja GP781 korzysta z ogniw litowo-polimerowych. Nie wpływa to jednak znacząco na poprawę lub pogorszenie jego parametrów użytkowych.

Akumulator charakteryzuje się jednym z najwyższych współczynników konwersji. Pozwala odzyskać prawie 68 procent zmagazynowanej w nim energii. Na przeciwległym biegunie jest za to możliwość jej dłuższego przechowywania. Po miesiącu z banku znika ponad osiem procent pojemności. Wysoki jest także koszt nabycia jednej miliamperogodziny, najwyższy w teście jeżeli pominąć przeznaczony do specjalnych zadań powerbank Varta Power Pack 6000.

Wprawdzie brakuje informacji o minimalnej liczbie cykli ładowania jaką jest w stanie wytrzymać urządzenie ale producent nie zapomniał o wszystkich możliwych zabezpieczeniach. Bank został za to ładnie zaprojektowany, a zastosowane materiały sprawiają, że urządzenie jest miłe w dotyku i sprawia wrażenie delikatniejszego niż jest w rzeczywistości.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: