Garett Kids Happy

W skrócie:

Garett Kids Happy to lokalizator w formie zegarka z dotykowym wyświetlaczem graficznym.

Zalety:

  • Jakość wykonania
  • Bogaty zestaw funkcji

Wady:

  • Duży błąd pomiaru w pomieszczeniach

Lokalizator GPS dla dziecka w formie zegarka z dotykowym wyświetlaczem graficznym.

Urządzenie jest zamknięte w dobrze wykonanej obudowie, wodoszczelnej zgodnie z normą IP67. Sprzęt może pochwalić się wbudowanym aparatem oraz bogatym zestawem funkcji obejmującym zliczanie kroków, monitoring snu, przesyłanie notatek głosowych czy zabawę z wykorzystaniem gry matematycznej i systemu motywacyjnego.

Instalacja karty wymaga odkręcenia dwóch śrub, co w przypadku ciekawskich dzieci okazuje się lepszym rozwiązaniem niż zaślepka. Sprzęt wykorzystuje lokalizację GPS, Wi-Fi i LBS, ale w pomieszczeniach błąd pomiaru może sięgać około 300 m. Poza budynkami dokładność wzrasta, a błąd pomiaru nie przekracza 50 m. Czas wywoływania lokalizacji to zaledwie kilka sekund.

Akumulator o pojemności 300 mAh wystarcza na około trzech dni pracy urządzenia. Zegarek został wyposażony w specjalny styk ładowarki; rozwiązanie jest należycie opracowane i dzięki klipsowi nie nastręcza tyle problemów, ile u konkurencji. Producent oferuje dedykowaną aplikację mobilną: program sprawuje się dobrze i jest intuicyjny w obsłudze.

Sprzęt jest oferowany z 24-miesięczną gwarancją.