Garmin Edge 130

Garmin Edge 130 to kompaktowy licznik GPS, który sprawdzi się w każdych warunkach. Czym charakteryzuje się urządzenie?

Licznik rowerowy Edge 130 posiada wiele ciekawych funkcji, które poprawią twoje osiągi i komfort jazdy. Dzięki wykorzystaniu satelitów GPS, GLONASS i Galileo oraz wysokościomierza dowiesz się o przejechanym dystansie, szybkości, intensywności i wysokości na najdłuższych podjazdach lub w drodze przez miasto. Wbudowana nawigacja z łatwością pozwoli dotrzeć do wybranego celu. Możliwe jest pobranie różnych tras, dzięki funkcji Course Creator lub ściągnięcie ich w czasie rzeczywistym za pomocą Strava Live Segments.

Urządzenie posiada 1.8-calowy monochromatyczny wyświetlacz Memory in Pixel (MIP), który zapewnia czytelny i wyraźny obraz, nawet w pełnym słońcu. Wyświetlacz można dopasować, aby pokazywał dane, na których najbardziej nam zależy. Interfejs z pięcioma przyciskami jest łatwy w obsłudze, a czas działania baterii wynosi ok. 15 godzin ciągłej jazdy.

Licznik posiada łączność Bluetooth oraz ANT+ i bez problemu możemy go sparować ze smartfonem, dzięki czemu wiadomości tekstowe będą pojawiały się bezpośrednio na ekranie urządzenia. Oprócz tego Edge 130 można parować ze zgodnym pilotem Edge, aby uruchamiać i zatrzymywać stoper, zmienić stronę lub oznaczyć okrążenie bez odrywania rąk od kierownicy.

Jakie funkcje rowerowe zapewnia licznik Edge 130?

  • Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)
  • Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)
  • Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów)
  • Kompatybilność z akcesoriami Varia (np. radarem wstecznym i oświetleniem)
Garmin Edge 130