Garmin Fenix 6

Fenix 6 to zaawansowany zegarek sportowy z funkcjami smartwatcha. To świetna propozycja dla osób aktywnych fizycznie.

Zegarki z serii Fenix od lat cieszą się nieprzerwaną popularnością. Kolejne generacje są doceniane przez osoby aktywnie fizycznie, a Fenixa 6 zobaczymy na większości imprez biegowych w naszym kraju.

Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6 to wytrzymały zegarek sportowy z rozbudowanymi funkcjami śledzenia naszej aktywności oraz przekazywaniem powiadomień ze smartfona.

Zobacz również:

  • Garmin świętuje Dzień Gwiezdnych Wojen. Zobacz nowe urządzenia

Fenixa 6 wyposażono w kolorowy ekran o przekątnej 1,3 cala z funkcją Always-On. Zegarek posiada nadgarstkowy czujnik tętna i pusoksymetlr.

Producent nie zapomniał o module GPS. Garmin Fenix 6 posiada dodatkowo wbudowany odbiornik nawigacji GNSS oraz Galileo. Oznacza to, że z nawigacji skorzystamy nawet w momencie, gdy GPS lub jeden z systemów nie jest dostępny.

Garmin Fenix 6 posiada wbudowaną nawigację satelitarną i możliwość pobierania map do pamięci urządzenia. Możemy również zapisać nasze ulubione utwory. Dzięki obecności NFC skorzystamy z płatności zbliżeniowych Garmin Pay, które są dostępne w naszym kraju.

Zegarek wytrzyma na jednym ładowaniu nawet 14 dni. W trybie oszczędzania energii czas ten wzrośnie do ponad miesiąca. Podczas korzystania z GPS bateria rozładuje się po 36 godzinach.