Genesis Nitro 950

Zalety:

  • Wytrzymała konstrukcja
  • Rozbudowane możliwości regulacji
  • Ergonomiczny design
  • Dodatkowe poduszki

Wady:

  • Cena

Profesjonalny fotel dla najbardziej wymagających graczy.

Polska marka - Genesis, już od dekady dostarcza nam ciekawe i atrakcyjne cenowo urządzenia, gadżety i akcesoria dedykowane graczom. W portfolio firmy znajdziemy m.in. serię foteli gamingowych - Nitro. Model Nitro 950 to jeden z najlepszych i najbardziej zaawansowanych produktów Genesis w swojej kategorii.

Genesis Nitro 950 oferuje nam "drapieżny" design, utrzymany całkowicie w klasycznej czerni. Wygodę i komfort użytkowania zapewni ergonomiczny kształt. Producent wykorzystał wysokiej jakości materiały, w tym mocną metalową konstrukcję, którą pokryto specjalną "zimną" pianką cechującą się zwiększoną odpornością i żywotnością. Fotel wykończono wytrzymałą i łatwą w czyszczeniu skórą ekologiczną.

Zobacz również:

  • Oferta dla graczy! Weekend promocji w RTV euro AGD
  • Najlepsze fotele gamingowe 2022. Podpowiadamy co wybrać [RANKING]

Jak przystało na fotel gamingowy, producent zadbał o możliwość regulacji niemal każdego elementu. Przyszli użytkownicy tego modelu mogą z łatwością regulować: wysokości siedziska, kąta odchylenia oparcia, oraz wysokość i ułożenie podłokietników, wybierając jeden z czterech kierunków. Dodatkowo, polski producent zadbał o "tryb bujania", który może pomóc nam zrelaksować się po trudnej rozgrywce.

Genesis Nitro 950 wytrzymał aż 150 kg obciążenia, a maksymalny kąt odchylenia oparcia wynosi aż 165 stopni. Nie zabrakło również dwóch dodatkowych poduszek: zagłówkowej oraz lędźwiowej. Obie wypełniono pianką memory foam, która zapamiętuje kształt ciała użytkownika.

Największą wadą fotela gamingowego Genesis Nitro 950 wydaje się być jego cena, która około 1200 złotych.