Genesis Nitro770

W skrócie:

Genesis Nitro770 to fotel gamingowy, mogący utrzymać ciężar nawet 150 kg.

Zalety:

  • Duże możliwości regulacji
  • Możliwość dużego obciążenia
  • Dwie poduszki w zestawie
  • Interesujacy design

Wady:

  • Tapicerka może się łatwo rozedrzeć

Genesis Nitro770 to fotel dla graczy, który ma za zadanie umożliwić komfortowe spędzanie czasu przez długie godziny. Czy faktycznie to robi?

Genesis Nitro770 to fotel gamingowy na solidnym, metalowym szkielecie. Zastosowano w nim podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą nawet do 150 kg. Optymalne dostosowanie do sylwetki użytkownika (lub użytkowniczki) umożliwia regulacja wysokości siedziska w zakresie 8-10 cm, podpórek dla rąk oraz kąta nachylenia oparcia. Nie zabrakło także trybu bujania. Tapicerka na przedzie to nylon, z tyłu - skóra ekologiczna. Tu warto zauważyć, że jest dość cienka, przez co łatwo ją rozedrzeć. Tapicerkę wypełnia miękka pianka - w siedzisku ma 4 cm grubości, na oparciu 2,5 cm.

Genesis Nitro770 sprzedawany jest w zestawie z dwiema miękkimi poduszkami - jedna pomyślana jest do umieszczenia za szyją, jako zagłówek, druga na odcinek lędźwiowy. Ma paski umożliwiające regulację wysokości, dzięki czemu można nią podeprzeć wybrany odcinek kręgosłupa, zwiększając wygodę. Ten fotel dla gracza jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej oraz czarno-niebieskiej. Na plus należy policzyć mu interesujący design.