Genius iSlim 2000AF

Konstrukcja kamery jest bardzo podobna do modelu Microsoftu LifeCam VX-7000 - kształt i konstrukcja podstawki. Podstawka kamery kompatybilna jest z monitorami LCD, laptopami, pozwala również na umieszczenie kamery na płaskiej powierzchni- blat biurka.

Konstrukcja kamery jest bardzo podobna do modelu Microsoftu LifeCam VX-7000 - kształt i konstrukcja podstawki. Podstawka kamery kompatybilna jest z monitorami LCD, laptopami, pozwala również na umieszczenie kamery na płaskiej powierzchni- blat biurka. Niestety, nie mamy możliwości obracania kamery wokół własnej osi, jedynie nieznaczny ruch w pionie, co zmusza nas do siedzenia na wprost monitora, gdy z kimś rozmawiamy. Oprócz standardowego przycisku do szybkiego wykonywania zdjęć mamy dodatkowy przycisk do uruchamiania komunikatora internetowego.

Jakość generowanego obrazu oceniamy na 7 pkt. w 10 stopniowej skali- obraz jest dosyć szczegółowy i wyrazisty. Niestety autofokus działa niezbyt dobrze i czasami rozmywa obraz. Wydajność kamery niestety nie jest najwyższa, w rozdzielczości 640x480 pikseli wynosi około 10 kl./s w mniejszej 320x240 pikseli wzrasta do 12 kl./s. Kamera działa tylko w trybie "YUY2"- brak dodatkowego sterownika.

Dołączone oprogramowanie WebMate służy do zgrywania sekwencji wideo, zdjęć, monitorowania pomieszczeń (detektor ruchu z możliwością wysyłania nagranego materiału na skrzynkę pocztową). CrazyTalk umożliwia stworzenie własnego awatara, lub wybór z kilku gotowych dostępnych, nałożenie na rejestrowany obraz różnych efektów graficznych jak ramki, ozdobniki itp.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: