GoBoard e-Scooter Pro

W skrócie:

Hulajnoga elektryczna z oferty GoBoad to typowa konstrukcja do zabawy i rekreacji.

Zalety:

  • Niewielka masa

Wady:

  • Pojemność akumulatora
  • Mały prześwit
  • Zasięg

Hulajnoga elektryczna z oferty GoBoad to typowa konstrukcja do zabawy i rekreacji.

Wyróżnia ją stosunkowo mały akumulator o pojemności 4 Ah. Przekłada się to na najmniejszy w zestawieniu zasięg wynoszący zaledwie 5 km. Niedobory mocy widać również w przypadku prędkości maksymalnej – zaledwie 17,4 km/h. Niestety, podczas jazdy poza asfaltem okazuje się ona niezwykle trudna do osiągnięcia, a średnia prędkość przejazdu to około 13 km/h. Atutem niewielkiego akumulatora jest krótki czas ładowania, który nie przekracza 2 godzin.

Jednoślad okazuje się bardzo dobrym kompanem dla najmłodszych użytkowników. Stosunkowo mała prędkość maksymalna w przypadku najmłodszych nie jest znaczącą wadą. Niewielki akumulator zapewnia natomiast niską masę całości, nieprzekraczającą 7,5 kg.

Zastosowane koła, podobnie jak w Skymasterze, mają rozmiar 5 cali. Ponadto zostały wyposażone w całkowicie płaskie opony. Jednocześnie są one dość szerokie, czym zapewniają należytą przyczepność i stabilność, a także sensowne odprowadzanie wody. Pomimo braku przedniego błotnika koła nie mają tendencji do rozpryskiwania wody. Obudowa hulajnogi jest zgodna z normą IP54, więc jazda po mokrym podłożu nie sprawia problemów.

Najniższy prześwit w całym teście sprawia, że pokonywanie nawet niewielkich krawężników bywa dość ryzykowne. Zastosowany wyświetlacz jest niemal identyczny jak w urządzeniach Archos Citee i Skymaster Hoola Monster. Ponownie do dyspozycji użytkownika oddano informacje o prędkości, zasięgu i stanie naładowania akumulatora, tyle że tu są one bardziej precyzyjne. Ekran GoBoarda odróżnia też wyższy kontrast ekranu oraz możliwość zdefiniowania jednego z pięciu, a nie trzech biegów.

Opcja precyzyjnego określenia prędkości to kolejny ukłon w stronę dzieci i ich rodziców. Hulajnoga otrzymała hamulec elektroniczny o niskiej skuteczności oraz opcję hamowania tylnym błotnikiem. Zainstalowana lampa przednia jest identyczna jak w Hoola Monsterze i należycie radzi sobie z rozpraszaniem ciemności.

Pomimo niskiej masy konstrukcja wyróżnia się bardzo dużą ilością miejsca na stopy oraz maksymalnym obciążeniem sięgającym aż 120 kg. Hulajnoga została objęta dwuletnią gwarancją producenta.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier