GoPro Hero 6 Black

Hero 6 Black to topowy model z oferty legendarnej już marki GoPro. Względem poprzednika, urządzenie zostało wyposażone w autorski procesor obrazu GoPro GP1.

GoPro Hero 6 Black współpracuje z dedykowaną matrycą 1/2,3 cala (12 Mpix). Dzięki temu możliwe jest filmowanie w rozdzielczości 4K z prędkością 60 kl./s. lub 1080p z prędkością 250 kl./s. Trzyosiowy żyroskop i akcelerometr współpracuje z systemem elektronicznej stabilizacji, efektywnym przy maksymalnych nastawach rozdzielczości 4K i 30 kl./s. Urządzenie wyposażono w moduł Wi-Fi dual-band pozwalający na bezprzewodową transmisję w paśmie 2,4 oraz 5 GHz, usprawniając tym samym przesyłanie danych z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury. Wyróżnikiem modelu są komendy głosowe pozwalające na łatwą obsługę kamery bez użycia rąk.

Zastosowany w GoPro Hero 6 Black ekran LCD o przekątnej 2 cali został pokryty wytrzymałym szkłem Gorilla Glass. Kamera oferuje wodoszczelność do 10 m bez stosowania dodatkowej obudowy. Zdjęcia mogą być zapisywane w przyjaznym formacie RAW. Specyfikację uzupełnia moduł GPS oraz zestaw 3 mikrofonów z redukcją szumów.

Zobacz również:

  • Amazon odpala promocję na sprzęt Smart Home - nawet kilkaset złotych taniej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: