Green Cell PowerPlay 10

PowerPlay to powerbank marki GreenCell, wyposażony w 3 szybkie porty, dzięki którym możesz naładować do 3 urządzeń jednocześnie.

Green Cell PowerPlay 10 to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umieszczono w nim trzy porty: USB-C Power Delivery (może ładować urządzenia z mocą do 18W) oraz dwa porty USB-A, korzystające z autorskiej technologii producenta - Ultra Charge. W obudowie znajdziemy również dodatkowy port microUSB, przeznaczony do ładowania samego urządzenia). Zastosowana w PowerPlay 10 technologia Pass Throuhgt pozwala na korzystanie z niego jako z ładowarki multiportowej. Zwraca uwagę miła dla oka, designerska konstrukcja z logo Green Cell jako przyciskiem wyświetlającym aktualną pojemność powerbanku.

Wracając do wspomnianej funkcji Ultra Charge - jak podaje producent, powinna ona zapewniać 3,5x szybsze ładowanie smartfonów w porównaniu z powerbankami o standardowych technologiach ładowania. W żaden też sposób nie "gryzie się" z innymi technologiami szybkiego ładowania, jak Quick Charge 3.0 czy Huawei FCP. W PowerPlay 10 nie brakuje technologii ochrony - mamy tu zabezpieczenie przed zwarciem, głębokim rozładowaniem, dopasowanie napięcia wejściowego i wyjściowego oraz monitorowanie temperatury ogniw.

Green Cell PowerPlay 10 to solidny powerbank, który warto polecić każdemu.