HP M477MFD

W skrócie:

Małe wymiary to zaleta, a że urządzenie jest przy tym dobrze wyposażone to okazuje się świetnym wyborem dla małych przedsiębiorstw.

Zalety:

  • Szybkość pracy
  • Nie zajmuje dużo miejsca
  • Bogate wyposażenie
  • Dodatkowe możliwości

HP M477MFD to jedno z mniejszych urządzeń wyposażonych w laserowy mechanizm drukujący w kolorze.

HP M477MFD ma funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksu. Pracuje z szybkością 28 str./min, ma podajnik dokumentów do szybkiego kopiowania (50 kartek) i szufladę na papier mieszcząca 250 arkuszy.

Możliwość podłączenia drukarki do sieci firmowej LAN i bezprzewodowej (HP ma wbudowany moduł Wi-Fi) to dodatkowe zalety. Duży kolorowy wyświetlacz z czytelnym graficznym i w pełni spolszczonym interfejsem ułatwiają zarządzanie pracą urządzenia.

Wymiana materiałów eksploatacyjnych zajmuje dosłownie kilkanaście sekund i poradzi sobie z tym nawet niedoświadczony użytkownik. Wystarczy odchylić przednią klapę i wyciągnąć rusztowanie z kasetami.

Drukarka okazała się szybka i jednocześnie jest jedną z cichszych. Na wydrukowanie 50 stronicowego dokumentu w kolorze HP potrzebuje tylko 124 sekund. Pochwalić należy też ją za dobrą jakość wydruków i rozsądne koszty eksploatacji.

Największy wkład z czarnym tonerem wystarcza na wydrukowanie 6500 stron przy 5% pokryciu i kosztuje ok 530 zł. Wkład z kolorowym tonerem ma wydajność 5000 stron i kosztuje ponad 700 zł.