HP Pavilion dv6-3020sw Entertainment Notebook PC (WR170EA)

Notebook HP Pavilion dv6-3020sw pozwala odkrywać i tworzyć treści multimedialne oraz wykorzystywać je w pracy i zabawie oferując pełną wydajność komputera PC, którą można zabrać wszędzie. Ma elegancką, trwałą, aluminiową obudowę z wygrawerowanym laserowo wzorem stream argento.

Notebook HP Pavilion dv6-3020sw pozwala odkrywać i tworzyć treści multimedialne oraz wykorzystywać je w pracy i zabawie oferując pełną wydajność komputera PC, którą można zabrać wszędzie. Ma elegancką, trwałą, aluminiową obudowę z wygrawerowanym laserowo wzorem stream argento. Jest wyposażony w najnowszy procesor Intel Core i3-350M o wysokiej mocy obliczeniowej i oddzielną kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD 5470 oraz w nowy wewnętrzny dysk twardy 12,5 mm o pojemności 320 GB, który zapewnia dużo miejsca na wszystkie dane użytkownika — i gwarantuje ich bezpieczeństwo dzięki czytnikowi linii papilarnych SimplePass. Obsługa rozwiązań zapewniających doskonałą jakość dźwięku i obrazu, takich jak Dolby Advanced Audio, głośniki Altec Lansing oraz ekran o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni cieszyć się multimediami.

Urządzenie oferuje też wszystkie niezbędne porty: VGA, USB, eSATA i HDMI. HP Pavilion dv6-3020sw posiada dużą tabliczkę Clickpad, zapewniając płynną kontrolę i obsługę najnowszych technologii sterowania dotykowego. Przyciski akcji sprawiają, że korzystanie z komputera jest proste i przyjemne. Korzystając z kamery internetowej HP TrueVision i mikrofonów cyfrowych, użytkownik może prowadzić wideorozmowy lub rejestrować otaczający go świat.

Notebook HP Pavilion dv6-3020sw dopełnia styl użytkownika w każdym miejscu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: