HP Pro 3400 MT

HP Pro 3400 MT to markowy komputer stacjonarny, który zamknięty jest w stylowej obudowie o rozmiarze Mini Tower. To jednostka przeznaczana głownie do codziennej pracy i surfowaniu po Internecie.

Obudowa

HP Pro 3400 MT to niewielki komputer o wysokości 36 cm, który zamknięty jest w obudowie Mini Tower. Wyposażony jest w jedną wnękę 5,25 cala i jedną kieszeń na montaż dysku twardego. Obudowa to standardowa konstrukcja wykonana z blachy stalowej i plastyku, który wykorzystano do budowy przedniego panelu. Bez problemów zmieści się nawet na małym biurku (ma wymiary 368x 165 x 389mm) i świetnie wygląda. To jeden z ładniejszych komputerów stacjonarnych jakie mieliśmy okazję testować.

HP Pro 3400 MT

Wyposażenie

HP Pro 3400 MT wyposażony jest w jeden dysk o pojemności 500 GB, producent zamontował też standardową nagrywarkę DVD-RW. Zasilacz jest niewielki i ma moc 300 W, to standardowa konstrukcja, która w wypadku tej konfiguracji jest w zupełności wystarczająca. Komputer wyposażony jest w sześć gniazd USB 2.0, (cztery z tyłu obudowy i dwa z przodu), ma też analogowy (VGA) i cyfrowy (DVI) interfejsy do podłączania monitorów. Na wyposażeniu nie znajdziemy karty bezprzewodowej jest za to gigabitowa karta sieciowa.

HP Pro 3400 MT

HP Pro 3400 MT

Możliwości

Procesor Intela Celeron G530 to tańszy odpowiednik polecanej przez nas jednostki Pentium Dual Core G530. Jest od niego wolniejszy, ale różnice nie są duże, do pracy z pakietami biurowymi, odtwarzania multimediów w wystarczy. Obudowa nie jest duża, dlatego komputer ten polecamy osobom dysponującym małym biurkiem. To świetna maszyna do nocnej pracy bo komputer jest cichy i do tego pobiera niewiele prądu.

Wnioski

HP Pro 3400 MT to tani i stylowy komputer do pracy i multimediów. Jak na swoją cenę oferuje całkiem spore możliwości do tego ma ciekawą obudowę, która może być ozdobą każdego salonu. Szkoda tylko że nie jest wyposażony w szybki interfejs USB 3.0, który pozwala na podłączenie wydajnych dysków zewnętrznych.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: