HP Spectre Pro x360 G1

HP Spectre Pro x360 G1 to starannie wykonany i poręczny biznesowy ultrabook konwertowalny.

Aluminiowa obudowa jest sztywna i starannie wykonana. Klapa ekranu dobrze chroni matrycę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a ma tylko 0,5 cm grubości. Klawiatura z podświetlanymi klawiszami i ogromny touchpad (14 x 7 cm) doskonale sprawdzają się podczas codziennej pracy.

Ekran o przekątnej 13,3 cali pracuje w naturalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, ma wysoką jasność i precyzyjne działający system pozycjonowania dotyku. Jego jedyną wadą jest błyszczące wykończenie, ale to cecha wszystkich dotykowych matryc montowanych w laptopach.

Zobacz również:

  • Jak sprawdzić stan i status baterii w laptopie? [PORADNIK]
  • ASUS pokazał kartę graficzną bez... wejść na zasilanie
  • Najlepsze tanie laptopy w 2023 roku - który komputer wybrać?

HP Spectre Pro x360 waży niecałe 1,5 kg i bez problemów zmieści się w torbie czy plecaku (ma wymiary 32,5 x 21,8 x 1,54 cm). W obudowie zamontowano gniazdo HDMI, małe gniazdo DisplayPort i trzy gniazda USB 3.0. Jest też czytnik kart pamięci. Zabudowany spód obudowy utrudnia wymianę akumulatora czy twardego dysku.

Laptop wyposażony jest w procesor Intela Core i5-5200U i korzysta ze zintegrowanej z nim karty graficznej (GMA 5500). Uzyskał bardzo dobre rezultaty w testach czasu rozpakowywania archiwum i instalacji 4,5 GB programu. Świetnie nadaje się do codziennej pracy z pakietami biurowymi, multimediami. Wyposażony jest w dysk SSD.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: