Huawei 5G H122-373 CPE Pro 2

Huawei 5G CPE Pro 2 to wysokiej klasy router z wbudowanym modemem sieci 5G. Całość zarządzana jest przez procesor Balong 5000 i umożliwia przesyłanie danych z przepustowością do 3,6 Gb/s.

Huawei 5G CPE Pro 2 to najnowszy router stacjonarny z obsługą sieci komórkowej tego producenta. Na pokładzie znajdziemy wydajny procesor Balong 5000, który sprawnie radzi sobie z obsługą wielu urządzeń w tym samym czasie. Router wyposażono w technologie Huawei Super Upling 5G, która optymalizuje wykorzystanie łącza.

Huawei 5G CPE Pro 2

Huawei 5G CPE Pro 2

Dzięki niższej latencji, szybszym transferom oraz silniejszym zasięgu, Huawei 5G CPE Pro 2 pozwala w pełni cieszyć się możliwościami oglądania filmów w rozdzielczości 8K oraz umożliwia zabawę z AR/VR.

Zobacz również:

  • Recenzja: Zmiany na lepsze? - sprawdzamy nowego Matebook'a D16 2022 od Huawei
  • iPhone 14 - modele, cena, specyfikacja techniczna, ciekawostki [27.06.2022]

Aby schłodzić wydajne podzespoły producent zdecydował się na aktywne chłodzenie. Pozwala ono bez przerw korzystać z możliwości routera Huawei 5G CPE Pro 2.

Odpowiedni zasięg sieci bezprzewodowej zapewnia antena X-Shape, która dystrybuuje wiązki w każdym kierunku. Router obsługuje nowoczesny standard Wi-Fi 6.

Huawei 5G CPE Pro 2 pozwala na podłączenie do 128 urządzeń w tym samym czasie. Całością możemy sterować z wykorzystaniem aplikacji Huawei AI Life.

Z tyłu znajdziemy trzy porty LAN w standardzie Gigabit Ethernet, które pozwalają na podłączenie komputera stacjonarnego lub telewizora.