Huawei AM61 Sport Bluetooth

Huawei posiada w swojej ofercie niezwykłe ciekawe słuchawki sportowe. Za niespełna 150 zł otrzymujemy niezwykle dopracowana konstrukcje oferującą zadowalającą jakość dźwięku.

Słuchawki Huawei AM61 Sport Bluetooth to uniwersalna konstrukcja, która sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i codziennych dojazdów do pracy czy na uczelnię.

Huawei AM61 Sport Bluetooth

Huawei AM61 Sport Bluetooth

Chińczycy wyposażyli AM61 Sport Bluetooth w intuicyjny pilot na kablu, który ułatwia sterowanie słuchawkami. Z jego pomocą możemy zmieniać piosenki, regulować głośność, a także odbierać i odrzucać połączenia. O odpowiednią jakość dźwięku dba mikrofon wbudowany w pilot, który podczas użytkowania znajduje się niedaleko ust.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 14.09.2021]

Huawei AM61 Sport Bluetooth to słuchawki, które stawiają na bas oraz mocne brzmienia. Taka charakterystyka ma nas zachęcić do treningów oraz bicia własnych rekordów. Za jakość dźwięku odpowiadają 11 milimetrowe przetworniki, które pokonują konkurencyjne słuchawki.

Słuchawki AM61 posiadają wbudowany akumulator o pojemności 137 mAh. Zapewnia on do 11 godzin odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów. W trybie czuwania słuchawki działać będą przez 10 dni. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu microUSB wbudowanego w pilot sterowania.

Huawei AM61 Sport Bluetooth idealnie sprawdzą się podczas długotrwałych treningów. Wszystko dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji oraz obudowie z certyfikatem IPX5, który gwarantuje, że kontakt z wodą oraz potem nie zakłóci naszego treningu.