Huawei B525S-23A

Huawei B525S-23A to ruter pozwalający na osiągnięcie szybkości transferu danych do 300 Mb/s. Czym jeszcze zwraca uwagę?

Zalety:

  • stabilny sygnał
  • duży zasięg
  • Dual Band
  • możliwość dodania anten zewnętrznych
  • możliwość używania kart SIM

Huawei B525S-23A to ruter, w którym została zastosowana technologia Dual Band. Powinien sprawdzić się zarówno w niewielkich firmach, jak i warunkach domowych. Może teoretycznie obsłużyć do 64 urządzeń, pracując w standardach połączeń DGE, GPRS, HSDPA, HSPA, HSPA +DC, HSPA+, HSUPA, LTE, UMTS, a także przez kabel Ethernet. W każdym wykorzystywane są szyfrowania (WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK czy WPS), chroniące sieć przed dostaniem się do niej intruzów. Antena jest wbudowana w urządzenie, można dodać do niej także dwie zewnętrzne, korzystając z przygotowanych w tym celu złączy. Model ten może także pracować jako serwer wirtualny. Na plus należy policzy łatwą i intuicyjną konfigurację - nawet osoba niedoświadczona nie powinna mieć problemów z dopasowaniem wszystkich ustawień do swoich potrzeb.

W obudowie Huawei B525S-23A znajdziemy port USB, a także cztery porty LAN 10/100/1000 i po jednym microSIM oraz WAN. Wejście SIM umożliwia korzystanie z internetu mobilnego bez konieczności posiadania osobnej umowy z dostawcą sieci światłowodowej. Jeśli chodzi o zasięg routera, silny sygnał dociera nawet na 20 metrów; nieco dalej jest słabszy, ale potrafi być wykrywalny nawet na 50 metrów. Dlatego sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, ale również domach jednorodzinnych, biurowcach, itp.

Zobacz również:

  • Promocja Huawei - świetny bonus do nowego smartfona

Podsumowując: Huawei B525S-23A to solidny sprzęt, który można polecić każdej osobie poszukującej rutera o dużym zasięgu i stabilnym sygnale.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: