Huawei Band 4

Huawei Band 4 pomimo bardzo przystępnej ceny startowej zachęca mnogością funkcji oraz nietypowymi rozwiązaniami.

Aktualnie Huawei Band 4 możemy kupić w najlepszej cenie w sklepie Media Markt za 130 zł - KLIKNIJ I KUP NAJTANIEJ.

Producent skupił się na zaoferowaniu w swoim nowym zegarku najpotrzebniejszych funkcji, a także na dodaniu kilku ciekawych, niespotykanych rozwiązań.

Zobacz również:

  • To są najlepsze smartbandy na 2023 rok! Dobra opaska sportowa to gwarantowane zadowolenie

Huawei Band 4 jest dostępny z wyświetlaczem TFT o wielkości 0,96 cala. Jego rozdzielczość nie jest niestety najlepsza - to zaledwie 80x160 pikseli. Opaska nadrabia za to wbudowanymi czujnikami. Ma ona na pokładzie standardowy czujnik tętna oraz krokomierz, ale znajdziemy tu także pulsoksymetr, czyli czujnik nasycenia tlenu we krwi. Możemy także ustawić dodatkowy alarm, który da nam znać, jeśli któryś ze wskaźników przekroczy dopuszczalne normy. Dodatkowym atutem opaski jest możliwość monitorowania snu, a także czas działania na baterii - z włączonymi zaawansowanymi funkcjami urządzenie powinno wytrzymać nawet 7 dni pracy bez ładowania. Jest ona też wodoodporna, wytrzyma więc nawet pływanie czy relaksującą kąpiel.

Oczywiście z opaski możemy korzystać w połączeniu z aplikacją Huawei Zdrowie, dzięki której będziemy mogli dokładnie śledzić treningi, a także poznać szczegółowe informacje na temat naszego snu czy spalania kalorii. Dzięki opasce możemy też wykonywać podstawowe inteligentne funkcje, takie jak odbieranie telefonu, wyzwalanie migawki, czy też obsługiwanie muzyki na telefonie. Całość uzupełnia ciekawy mechanizm ładowania - opaska ma zintegrowany port USB, wystarczy ją więc wpiąć w dowolną kostkę ładowania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: