Huawei MediaPad M3

Huawei MediaPad M3 to świetny wygląd, bardzo mocny procesor oraz doskonała jakość dźwięku. Jeden z najlepszych tabletów na rynku.

W skrócie:

MediaPad M3 to jeden z najlepszych tabletów sygnowanych przez Huawei. Mocny procesor gwarantuje płynną pracę.

Zalety:

  • Bardzo mocny procesor
  • Mocne głośniki
  • Estetyczny wygląd

Wady:

  • Długi czas ładowania akumulatora
  • Jakość dźwięku spada przy dużej głośności

Huawei MediaPad M3 to stylowy tablet o eleganckim kształcie i ekranie IPS o przekątnej 8,4”, który pokazuje obraz w rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zwraca uwagę cienkość – zaledwie 7,3 mm. W tej smukłej obudowie udało się umieścić potężny procesor HiSilicon Kirin 950, dysponujący aż ośmioma rdzeniami - 4 x ARM Cortex-A72 2,3 GHz i 4 x ARM Cortex-A53 1,8 GHz i mający do wykorzystania 4 GB pamięci RAM LPDDR4. Wariant tańszy umożliwia zapisywanie danych na karcie pamięci o pojemności 32 GB, droższy ma dwukrotnie więcej miejsca – 64 GB.

Huawei MediaPad M3 wyposażono w aparat i kamerę 8 Mpix. Ponieważ tablet ma „media” w nazwie, pomyślano o głośnikach stereo, obsługiwanych przez dedykowany chip DAC. Zapewniają one wysoką jakość audio, jednak przy maksymalnej głośności może ona nieco stracić na swoim uroku. W pełni naładowany akumulator umożliwia 5-6 godzin oglądania filmów w jakości HD, jednak minusem jest fakt, że jego pełne naładowanie zajmuje ponad trzy godziny. Nie jest to jednak minus, który przekreślałby wszystkie zalety tego modelu.

Zobacz również:

  • Promocja Huawei - świetny bonus do nowego smartfona


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: