Huawei MediaPad M3

W skrócie:

MediaPad M3 to jeden z najlepszych tabletów sygnowanych przez Huawei. Mocny procesor gwarantuje płynną pracę.

Zalety:

  • Bardzo mocny procesor
  • Mocne głośniki
  • Estetyczny wygląd

Wady:

  • Długi czas ładowania akumulatora
  • Jakość dźwięku spada przy dużej głośności

Huawei MediaPad M3 to świetny wygląd, bardzo mocny procesor oraz doskonała jakość dźwięku. Jeden z najlepszych tabletów na rynku.

Huawei MediaPad M3 to stylowy tablet o eleganckim kształcie i ekranie IPS o przekątnej 8,4”, który pokazuje obraz w rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Zwraca uwagę cienkość – zaledwie 7,3 mm. W tej smukłej obudowie udało się umieścić potężny procesor HiSilicon Kirin 950, dysponujący aż ośmioma rdzeniami - 4 x ARM Cortex-A72 2,3 GHz i 4 x ARM Cortex-A53 1,8 GHz i mający do wykorzystania 4 GB pamięci RAM LPDDR4. Wariant tańszy umożliwia zapisywanie danych na karcie pamięci o pojemności 32 GB, droższy ma dwukrotnie więcej miejsca – 64 GB.

Huawei MediaPad M3 wyposażono w aparat i kamerę 8 Mpix. Ponieważ tablet ma „media” w nazwie, pomyślano o głośnikach stereo, obsługiwanych przez dedykowany chip DAC. Zapewniają one wysoką jakość audio, jednak przy maksymalnej głośności może ona nieco stracić na swoim uroku. W pełni naładowany akumulator umożliwia 5-6 godzin oglądania filmów w jakości HD, jednak minusem jest fakt, że jego pełne naładowanie zajmuje ponad trzy godziny. Nie jest to jednak minus, który przekreślałby wszystkie zalety tego modelu.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier