Husqvarna Automower 430X

W skrócie:

Automatyczny robot koszący Husqvarny do trawników 3200 m2.

Zalety:

  • Moduł GPS
  • Zegar pogodowy

Test automatycznego robota koszącego Husqvarna Automower 430X do trawników o powierzchni do 3000 metrów kwadratowych.

Husqvarna Automower 430X to robot dla wymagających użytkowników, przeznaczony do koszenia trawników o maksymalnej powierzchni 3200 m2.

Sprzęt został wyposażony w moduł GPS pozwalający na precyzyjne mapowanie ogrodu, a co za tym idzie optymalizację przejazdów i poprawę efektów pracy. Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem wyświetlacza graficznego.

Sterowanie wysokością koszenia w zakresie 20-60 mm odbywa się w pełni automatycznie. Ponadto robot posiada moduł Automower Connect pozwalający na zarządzanie robotem z niemal dowolnego miejsca na świecie.

Kosiarkę wyposażono w zegar pogodowy dostosowujący czas koszenia do szybkości wzrostu trawy.

Całość jest oczywiście wodoodporna. Co ciekawe roboty Husqvarna dysponują opatentowanym systemem powrotu do stacji, wykorzystującym dodatkowy przewód doprowadzający.

Producent przywiązuje dużą uwagę do zabezpieczeń antykradzieżowych. Oprócz kodu PIN, Automower 430X posiada wbudowany alarm, włączany po przekroczeniu przewodu granicznego.

Wraz z robotem użytkownik otrzymuje certyfikat zapewniający otrzymanie nowej kosiarki w przypadku kradzieży wcześniej zakupionej maszyny.

Produkt możecie zamówić TUTAJ.