HyperX Cloud Orbit S

Zalety:

  • doskonała jakość dźwięku
  • przetworniki magnetyczne Audeze
  • 3D Waves Nx
  • trzy odmienne przewody
  • odłączany mikrofon

HyperX Cloud Orbit S to słuchawki z najwyższej półki cenowej. Za co trzeba zapłacić co najmniej 1199 złotych?

HyperX Cloud Orbit S to słuchawki dla graczy, którzy szukają naprawdę najlepszych wrażeń. Swoje kosztują, ale w zamian za wysoką cenę otrzymujemy ortodynamiczne przetworniki magnetyczne Audeze o średnicy 100 mm, wykorzystujące technologię audio 3D Waves Nx. Odpowiada ona za dokładność odwzorowania dźwięku, a także śledzi położenie głowy, aby stworzyć trójwymiarowy pejzaż dźwiękowy. Przetworniki zapewniają imponujące pasmo przenoszenia dźwięku, wynoszące od 10 Hz do aż 50 kHz! Dzięki temu świetnie oddają zarówno basy, jak i tony średnie oraz wysokie, a scena jest bardzo rozległa. Mikrofon został wyposażony w mechanizm redukcji szumów i specjalny filtr - pop. Ma on za zadanie eliminować dźwięki spowodowane przez szybko poruszające się powietrze. Mikrofon jest odłączany, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki czy oglądać filmy.

HyperX Cloud Orbit S mają w zestawie trzy odłączane przewody. Każdy wyposażono we wtyczkę przeznaczoną do innego urządzenia - PC, konsoli oraz smartfona/tabletu. Dzięki temu można używać ich przy komputerze, konsoli PS4, Nintendo Switch, smartfonie, itp. Wbudowane na lewym nauszniku elementy sterowania dźwiękiem i mikrofonem pozwalają na zmianę parametrów w locie.

Podsumowując: słuchawki HyperX to wysoka cena, ale jakość dźwięku jest najlepsza z możliwych. Zdecydowanie są to, w chwili obecnej, jeśli nie najlepsze słuchawki gamingowe na rynku, to jedne z tych, które mają gwarantowane miejsce na podium. Warto w nie zainwestować!