HyperX Pulsefire Haste

Zalety:

  • Wyjątkowy design
  • Ultralekka konstrukcja
  • Wytrzymałość do 60 mln kliknięć
  • Wysoki komfort użytkowania
  • Maksymalne DPI - 16000
  • Kompatybilna z PC i konsolami Xbox oraz PlayStation

Wady:

  • Brak

Mysz gamingowa nowej generacji.

Nie ma się co oszukiwać, poza małymi wyjątkami, producenci myszek gamingowych podążają tą samą drogą i rzadko decydują się na wprowadzenie rewolucyjnych zmian czy nowości.

Oczywiście możemy znaleźć naprawdę ciekawe rozwiązania, ale z reguły w urządzeniach, których ceny przyprawiają o zawrót głowy. Co jednak z graczami, którzy chcą korzystać z nietuzinkowego sprzętu, a jednocześnie trzymać w ryzach swój budżet? Tu z pomocą przychodzi firma HyperX, która od lat dostarcza nam ciekawe urządzenia w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej jest tym razem. Mysz dla graczy Pulsefire Haste zachwyca nie tylko pod względem designu, ale również i możliwości.

Zobacz również:

  • Sprzęt gamingowy od HyperX w doskonałych cenach w RTV Euro AGD
  • Najlepsze bezprzewodowe myszki gamingowe w 2022 roku [RANKING]

Pierwsze na co zwrócimy uwagę to nietypowa struktura obudowy. Choć sam design należy do tych z kategorii „klasyka”, to już „dziurkowana”, o charakterystyce „plastra miodu” powierzchnia sprawia, że HyperX Pulsefire Haste wyróżnia się na tle konkurencji. Nietypowa obudowa to nie tylko zabieg czysto kosmetyczny, ma ona również wiele praktycznych zastosowań. „Dziurki” sprawiają, że myszka jest nie tylko niezwykle lekka (waga całkowita 59 g), ale również zapewniają lepszą wentylację, a tym samym komfort użytkowania.

Producent zadbał o najmniejsze detale, dlatego też kabel USB urządzenia został wykonany ze specjalistycznego materiału, który wykorzystuje się również do produkcji linek spadochronowych. Jakie są tego zalety? Koniec z plączącymi się „sztywnymi” kablami i łatwiejsza kontrola nad myszką.

HyperX Pulsefire Haste

Co HyperX Pulsefire Haste kryje w swoim wnętrzu? Przede wszystkim złote przełączniki TTC, które zapewniają do 60 milionów kliknięć. Producent zadbał również o precyzyjny czujnik Pixart 3335, którego natywna rozdzielczość wynosi do 16000 DPI.

Firmie HyperX należą się również brawa za to, jak dba o użytkowników swoich urządzeń. W pudełku z Pulsefire Haste znajdziecie nie tylko dodatkowe rolki PTFE, ale również opcjonalne wkładki antypoślizgowe, które możecie zamontować na lewym i prawym przycisku myszy oraz po jej bokach.

To jednak nie koniec zalet HyperX Pulsefire Haste. „Gryzoń” ten bez trudu poradzi sobie podczas zmagań na PC, ale również na konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X / S.