HyperX Pulsefire Raid

Mysz gamingowa z 11 programowalnymi przyciskami.

fot. HyperX / Pulsfire Red

Zalety:

  • Wysoka jakość wykonania
  • Wygodna w użytkowaniu
  • 11 programowalnych przycisków
  • Maksymalne DPI - 16000
  • Uniwersalna - współpracuje z PC, PS4 i Xbox One

Wady:

  • Brak

Mysz to podstawowy oręż każdego gracza. Modele gamingowe z reguły charakteryzują się wysoką precyzją i jakością wykonania. Niestety, nawet najlepsza mysz może nie spełniać naszych wymagań. Dlaczego? Otóż niektóre gatunki gier rządzą się swoimi prawami i chcąc uzyskać w nich realną przewagę, potrzebujemy odpowiednich narzędzi.

Jeśli jesteście sympatykami gier MMO (np. World of Warcraft), MOBA (League of Legends) czy battle royale (Fortnite, CoD: Warzone), to dobrze wiecie, że mysz szybka, wygodna i precyzyjna to za mało. Tak się składa, że z myślą o nas firma HyperX stworzyła model Pulsefire Raid, co w nim takiego wyjątkowego?

Zobacz również:

  • Sprzęt gamingowy od HyperX w doskonałych cenach w RTV Euro AGD
  • Przegląd najlepszych bezprzewodowych myszek dla graczy w 2022 roku. Co warto kupić?

Na początek design i jakość wykonania. Ergonomiczny kształt urządzenia sprawia, że nie straszne wam będą wielogodzinne sesje gamingowe. Wygodę użytkowania zapewnią również: kabel w oplocie, który nie tylko jest trwały, ale również znacznie rzadziej się plącze oraz duże ślizgacze, które zapewnią nam płynne i wygodne prowadzenie myszy.

„Sercem” HyperX Pulsefire Raid jest sprawdzony czujnik Pixart 3389 z maksymalną rozdzielczością na poziomie 16000 DPI. Oznacza to, że każdy ruch myszy będzie niezwykle płynny, a ona sama "zabójczo" precyzyjna.

Prawdziwa siła modelu Pulsefire Raid tkwi jednak w jego przyciskach. Tych oddano do naszej dyspozycji aż 11, a wszystkie programowalne. Pięć z nich umieszczono na lewym boku urządzenia, tak, aby każdy gracz mógł wygodnie korzystać z nich za pomocą kciuka. Do tego dochodzą nam: dwa dwudzielne przyciski główne (działają niezależnie od siebie i są czułe na całej swojej powierzchni), dodatkowy guzik umieszczony na górnej powierzchni myszy oraz trójstopniowe kółko, wychylane w lewą i prawą stronę, co ułatwia wykonywanie poleceń.

HyperX  Pulsfire Red

fot. HyperX / Pulsfire Red

Warto również wspomnieć o aplikacji HyperX NGENUITY, która pozwala na łatwą i intuicyjną konfigurację Pulsefire Raid. Za jej pomocą będziemy mogli m.in.: ustawić pożądaną czułość DPI, wybrać ulubione efekty podświetlenia lub zaprogramować przyciski myszy. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa uniwersalność modelu HyperX Pulsefire Raid. Mysz tę możecie bowiem wykorzystać nie tylko do PC, ale również konsol PlayStation 4 i Xbox One.

HyperX Pulsefire Raid to wymarzony model dla graczy, którzy najczęściej sięgają po rozbudowane produkcje MMO czy MOBA. Dostęp do licznych skrótów za pomocą klawisza myszki może często decydować o zwycięstwie bądź porażce, dlatego warto mieć po swojej stronie takiego sojusznika jak Pulsefire Raid.