Hyundai FLR48TS511SMART

Zalety:

  • jakość obrazu Full HD
  • technologie poprawy obrazu i dźwięku
  • Miracast
  • łączność Wi-fi i Bluetooth
  • funkcje Smart TV
  • nagrywanie programów

Hyundai FLR48TS511SMART to telewizor o jakości obrazu Full HD. Nie kosztuje dużo - a co otrzymujemy w zamian?

Hyundai FLR48TS511SMART - obraz i dźwięk

Hyundai FLR48TS511SMART to Smart TV o wyświetlaczu 48". Warto wspomnieć, że otrzymał certyfikat energetyczny A++, co oznacza niewielkie zużycie prądu w trakcie pracy i czuwania. W dłuższej perspektywie przekłada się to na mniejsze rachunki. Obraz pokazywany jest w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czyli Full HD. Dzięki zastosowaniu podświetlenia ekranu w technologii Direct LED, telewizor Hyundai osiąga bardzo wyskoki kontrast oraz poziom głębokiej czerni. Hyundai Clear Motion Picture poprawia płynność ruchów i zapewnia komfort oglądania. Wspiera funkcję funkcję bezprzewodowego przesyłania obrazu ze smartfona - wystarczy połączyć się z telewizorem aby swobodnie przeglądać zdjęcia lub filmy na wielkim ekranie. Model ten ma dwa głośniki o mocy 8W każdy, a dzięki zastosowaniu Dolby Digital Plus, mamy przyjemną przestrzeń audio.

Hyundai FLR48TS511SMART - komunikacja i funkcje

Hyundai FLR48TS511SMART wyposażono w Wi-fi w standardzie 802.11 a/b/g/n oraz moduł Bluetooth, który pozwala na pozbycie się dodatkowych kabli i swobodny odbiór dźwięku z telewizora przez słuchawki bezprzewodowe. Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie z innymi systemami audio, co wpływa na wygodę i estetykę. Wi-fi otwiera funkcje Smart TV, dając dostęp do YouTube, Netflixa i przeglądarkę internetową. Funkcja Hyundai SmartCenter umożliwia łatwe udostępnianie zasobów multimedialnych telefonu na telewizorze - pozwala na przeglądanie EPG (informacja o programach) oraz nagrywanie danego programu. Obsługuje technologię FollowMe TV, a nawet pozwala na sterowanie głosem. W oboduwie znajdziemy tylko ejden port USB oraz wejście Ethernetowe.

Podsumowując: Hyundai FLR48TS511SMART to jeden z najlepszych telewizorów w kategorii 48" i zakresie cenowym do 1500 zł. Zdecydowanie wart nabycia.