Hyundai HLN32T439SMART

Zalety:

  • Funkcje Smart TV
  • Clear Motion Picture
  • Możliwość sterowania aplikacją
  • Tryb hotelowy
  • Netflix i YouTube

Wady:

  • Brak rozdzielczości Full HD
  • Słabe głośniki

Hyundai HLN32T439SMART to model mający przekątną 32 cale. Jak sprawdza się w praktyce?

Hyundai HLN32T439SMART to telewizor LCD - LED, który na 32-calowym ekranie pokazuje obraz w jakości HD (1366 x 768 pikseli). Zastosowanie technologi odświeżania Clear Motion Picture powoduje, że dynamiczne materiały takie jak filmy akcji lub transmisje sportowe, są zawsze wyraźne i płynne. Jasność wynosi 300 cd/m² przy przeciętnej częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Klasyczna i niewielka czarna ramka oraz prosta stopa nadają temu modelowi uniwersalny charakter. Zaletą, zwłaszcza u osób dużo oglądających seriale i telewizję, jest klasa energetyczna A+ - dzięki niej użytkowanie telewizora Hyundai jest bardzo ekonomiczne w dłuższym czasie.

Tani telewizor z Wi-fi

Choć Hyundai HLN32T439SMART to telewizor z dolnej półki cenowej, jest to jednak dobry telewizor z Wi-fi - niestety, adapter pozwalający na podłączenie do sieci domowej trzeba dokupić osobno. Sterowanie jest możliwe przez pilota bądź smartfon czy tablet z aplikacją Smart Remote. A dzięki innej - Hyundai Smart Center, którą można pobrać ją na smartfona z systemem Android lub iOS - możliwe jest również udostępnianie treści z telefonu na telewizorze oraz przeglądanie informacja o programach, gdzie mamy dużo usprawniających życie elementów graficznych i zaplanować nagrywanie wybranych. Oprócz tego otrzymujemy predefniowane tryby wyświetlania obrazu, w tym dedykowany graczom. Dużą wadą są wbudowane głośniki dwa o mocy łącznej wynoszącej zaledwie 12 W. Dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup tego modelu, zaopatrz się w głośniki zewnętrzne.

Dobra cena za telewizor?

Czy proponowana cena jest adekwatna do możliwości telewizora? Tak, jednak szkoda, że brak tu Full HD, wbudowanego moduły Wi-fi czy lepszych głośników. Jednak nie zapominajmy, że to najniższa półka cenowa. Jeśli wymienione wady komuś nie przeszkadzają, będzie z pewnością zadowolony z zakupu.