ICom PrestigeBook 6330

Chociaż wyposażenie PB 6330 należy do wyższej klasy ekonomicznej, to jednak w niższej cenie możesz otrzymać bliźniaczy model NoteStar Prestige NB 9008D z szybszym procesorem i większą RAM. Dlatego też oceny wyliczone dla tego IComu, szczególnie opłacalność, są oczywiście gorsze.PrestigeBook wypada za to nieźle pod względem wydajności, co zawdzięcza dobremu procesorowi i układowi graficznemu.

Chociaż wyposażenie PB 6330 należy do wyższej klasy ekonomicznej, to jednak w niższej cenie możesz otrzymać bliźniaczy model NoteStar Prestige NB 9008D z szybszym procesorem i większą RAM. Dlatego też oceny wyliczone dla tego IComu, szczególnie opłacalność, są oczywiście gorsze.

PrestigeBook wypada nieźle pod względem wydajności, co zawdzięcza dobremu procesorowi i układowi graficznemu. Niestety czas pracy na baterii jest mało zadowalający – wynosi niecałe 2,5 godziny. Konkurencyjny, tańszy NoteStar z lepszymi podzespołami działa kilkanaście minut dłużej. Wygląd notebooka to kwestia gustu, ale testowany model naszym zdaniem prezentuje się umiarkowanie atrakcyjnie. Srebrny komputer nie jest piękny pomimo prób stylizacji na modele producentów klasy A – mamy na myśli przede wszystkim tubę pod ekranem będącą nie tylko zawiasem, lecz również niejako kręgosłupem maszyny, w którym gniazdo zasilania znajduje się na lewym krańcu tuby, włącznik zaś na prawym. To ewidentne nawiązanie do patentu Sony stosowanego obecnie również m.in. przez Acera czy ASUSA w wypadku PrestigeBooka wypada kiepsko, głównie za sprawą ogólnej stylistyki komputera i użytych materiałów.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: