JBL Endurance DIVE

JBL Endurance DIVE to świetne słuchawki sportowe, który nie straszny deszcz i woda. Endurance DIVE to świetny wybór dla amatorów sportów wodnych oraz biegania w trudnych warunkach atmosferycznych.

JBL Endurance DIVE to model bardzo podobny do tańszych o około 100 zł JBL Endurance SPRINT, ale posiadają w pełni wodoodporną obudowę, która pozwala cieszyć się muzyką podczas pływania na basenie lub uprawiania innych sportów wodnych.

JBL Endurance DIVE

JBL Endurance DIVE

Słuchawki posiadają nietypowy kształt z dodatkowym zaczepem na małżowinę uszną. Co ważne JBL Endurance DIVE posiadają 1 GB wbudowanej pamięci masowej na którą możemy wgrać ulubione piosenki. Oznacza to, że na trening możemy udać się bez telefonu lub zegarka sportowego.

Zobacz również:

  • Szukasz kreatywnego prezentu na Mikołajki? Oto najlepsze pomysły dla twórczych fanów technologii

Endurance DIVE wyposażono w mikrofon, który pozwala przeprowadzać rozmowy głosowe. Na obudowie zastosowano dotykowe czujniki do sterowania, które kompatybilne są z urządzeniami pracującymi pod kontrola Androida oraz iOS.

W środku znajdziemy 10 mm przetworniki o zrównoważonej akustyce, które zaskakują rewelacyjnym basem. Słuchawki posiadają baterię pozwalającą na 8 godzin odtwarzania muzyki. Nie zabrakło również systemu szybkiego ładowania. Wystarczy zaledwie 10 minut, abyśmy na spokojnie mogli udać się na długi trening.

W zestawie ze słuchawkami otrzymamy trzy party dodatkowych końcówek, kabel do ładowania oraz etui.