JBL Endurance SPRINT

Endurance SPRINT od JBL to atrakcyjne cenowo słuchawki sportowe z w pełni wodoodporną obudową. Model docenią fani biegania w deszczu, pływacy oraz amatorzy uprawnia sportu w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

JBL Endurance SPRINT to jedne z najtańszych słuchawek bezprzewodowych na rynku z w pełni wodoszczelną konstrukcją, a to nie jedyne zalety opisywanego modelu.

JBL Endurance SPRINT

JBL Endurance SPRINT

Konstruktorzy z JBL nie zapomnieli o innych niezwykle przydatnych funkcjach. Słuchawki Endurance SPRINT posiadają akumulator zapewniający do 8 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu. Nie zabrakło systemu szybkiego ładowania - w zaledwie 5 minut naładujemy słuchawki na godzinny trening.

Zobacz również:

  • Głośniki Bluetooth w najlepszych cenach - PROMOCJE W CZERWCU

Słuchawki wyróżniają się także wyglądem. Wszystko zawdzięczamy nowoczesnemu i innowacyjnemu mocowaniu MagHook, które zapewnia stabilność podczas użytkowania. Producent zastosował również magnes, który posłuży do złączenia słuchawek gdy nie są one używane.

Obudowa słuchawek JBL Endurance SPRINT posiada certyfikat IPX7, który potwierdza wodoszczelność. Na prawej słuchawce umieszczono dotykowe sterowanie, które pozwala na zarządzania aktualnie odtwarzanymi piosenkami. Nie zapomniano także o sterowaniu głośnością oraz wbudowanym mikrofonie, który pozwoli przeprowadzać rozmowy bez konieczności przerywania treningu.