JBL Flip 5

Przenośny, wodoodporny głośnik najnowszej generacji, który zapewnia ponad 12 godzin nieprzerwanego działania.

JBL Flip 5 to jedna z najnowszych propozycji wśród głośników bezprzewodowych z łącznością Bluetooth 4.2. Urządzenie zostało wyposażone w nową membraną w kształcie toru wyścigowego, dzięki czemu generuje wysoką moc i wysoki bas podczas odtwarzania muzyki. Głośnik Flip 5 zapewnia wodoodporność IPX7 do głębokości jednego metra - to sprawia, że nie musimy martwić się o nagłą zmianę pogody. Poza tym, wytrzymała, gumowa konstrukcja stanowi zabezpieczenie przed ewentualnym upadkiem. Sprzęt cechuje się niewielkimi wymiarami - 181 x 69 x 74 mm (szer. x gł. x wys.) oraz masą 540 g.

JBL Flip 5

Litowo-jonowy, polimerowy akumulator o pojemności 4800 mAh zapewnia do 12 godzin odtwarzania muzyki. Przybliżony czas ładowania baterii wynosi ok. 2,5 godziny. Warto także zaznaczyć, że moc znamionowa głośnika wynosi 20 W RMS, natomiast pasmo przenoszenia 65 Hz–20 kHz. Do tego, stosunek sygnału do szumu to > 80 dB. Urządzenie może być ustawione pionowo i poziomo, bez wpływu na jakość transmitowanego dźwięku.

PartyBoost, to jedna z funkcji, jaką posiada Flip 5 - umożliwia ona połączenie dwóch (lub więcej) głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo. Niestety w przeciwieństwie do swoich konkurentów, głośnik nie został wyposażony zestaw głośnomówiący ani asystenta głosowego.

W zestawie znajdziemy kabel USB typu C, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

JBL Flip 5